FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Svimpis,  01-04-2024 15:01 2  24

Kas par kaisliibaam!

No malas - patieshaam interesanti!

Mums te ir jauns diskusijas daliibnieks. Es vinju saukshu par jaani. Janchuku. Ibo, jaanji biezhi ir taadi - ta ne mljemmas, ta ne taadi ljengani. Zin kaa, maiguminjam ir kodols. Kaut iepuvis, bet ir. Un vinjam ir vinja alja veertiibas. Un vinjsh pretendee uz alfas statusu. Un moska pat ir alfa savaa 3 maaju djerevnjaa. Nee, ne taapeec, ka vinjsh buutu kruts, bet taapeec, ka paareejie ir veel nozheelojamaaki.

Janchuks uz alfas statusu nepretendee. Arii uz betas statusu nee. Kaa tur 964 bezgala diplomaatiski bilda? Puika nelec kaskjii, necelj probleemas, kuraas var pa muti dabuut.

Nee, vinjsh ir siikais shakaaleens, kursh barinjaa gatavs iekost kaajaa kaadam, kuru kopiigiem speekiem toch varees paspaardiit.

Bet taa jau vinjsh ir alja laaga puika.

Vinjsh man atgaadina Uno Vilku. Bija taads kadrs, alja veeja braaljos. Pats tas dzeks bija miislis. Bet, kad visi apkodaas, vinjsh apzinaati provoceeja kaskjus. Un tad pats seedeeja stuuriiti un priecaajaas, kaa vechi villojaas. Muusu janchuks ir kas liidziigs.

Un jaa, kaadas te kaisliibas. Lapsai metaas mikluminjsh no maiguminja. Bellai no janchukinja.

Shii ziepju opera saak kljuut aizvien interesantaaka.

Rizhikam par adekvaatumu Gandriiz nelaagi sanaaca
citi ieraksti Svimpis d-grāmatā
Komentāri
988: 🤣 Sasmejos par mana nika transkripciju, labais 👍 Speciali nemu tadu, lai cipari blakus, lai nav jaklejo pa klavu, lai pasazieriem uz pagiram vieglak ietrapit 😄 Nu jaa, diplomatiski, jo tuvak nepazistu. Vienigi mana dg ir pozitivs feedback par cali no Maarka Tvana. Vinam ticu!
#1
2024-04-01 15:33
Svimpis: Es,savukaart,speciaali kropljoju tos ciparus,jo iistos nickus nedriikst rakstiit 😀
#2
2024-04-01 15:39
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Opel vektra panelī deg kontrol lampiņa ar zibens attēlu. (7)
Kur meklēt vainu ?dīzelim elektriskais sūknis.var būt kāds zin?
Taksometra cena: Centrālā stacija - Ķīpsala (14)
Centrālā stacija - RTU(Ķīpsalā). Aptuvenais ceņņiks?
Tonetie stikli LV un EU (8)
Kadam ir info ka EU kuras valstis drikst izmantot un kuras ne tonetos stiklus?
Kvalitatīva ķīmiskā auto tīrīšana (3)
Vai šeit kāds nezin kvalitatīvu ķīmisko auto tīrišanu.
Veloturetajs (7)
Ir vēlēšanās paceļot lidzi ņemot velo,uz jumta esot liels degvielas patēriņš,bet kā ir ja vadā uz velo stativa kas ir ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅