![]() | |||
|
|
Iepazīsties
430 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
988: 🤣 Sasmejos par mana nika transkripciju, labais 👍 Speciali nemu tadu, lai cipari blakus, lai nav jaklejo pa klavu, lai pasazieriem uz pagiram vieglak ietrapit 😄 Nu jaa, diplomatiski, jo tuvak nepazistu. Vienigi mana dg ir pozitivs feedback par cali no Maarka Tvana. Vinam ticu!
#1 2024-04-01 15:33 Svimpis: Es,savukaart,speciaali kropljoju tos ciparus,jo iistos nickus nedriikst rakstiit 😀
#2 2024-04-01 15:39 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Opel vektra panelī deg kontrol lampiņa ar zibens attēlu. (7)
Kur meklēt vainu ?dīzelim elektriskais sūknis.var būt kāds zin?
Taksometra cena: Centrālā stacija - Ķīpsala (14)
Centrālā stacija - RTU(Ķīpsalā). Aptuvenais ceņņiks?
Tonetie stikli LV un EU (8)
Kadam ir info ka EU kuras valstis drikst izmantot un kuras ne tonetos stiklus?
Veloturetajs (7)
Ir vēlēšanās paceļot lidzi ņemot velo,uz jumta esot liels degvielas patēriņš,bet kā ir ja vadā uz velo stativa kas ir ... | ||||||||