![]() | |||
|
|
Iepazīsties
450 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
DanaL: CSN tomēr rakstīti visiem. Sarkanajam signālam jāieslēdzas bija jāieslēdzas, kad pamanīji "sēnes", neba nu velti viņi tur vilkās, acīmredzot tie saprata, ka redzamīna slikta.
Vispār kretinē šitie kosmonauti, redz, ka kolonna velkās, bet nē, tāds megagudrais mauc garām, un kad bikses pilnas, lien priekšā un visām "sēnēm" aiz viņa jābremzē un jālamā tas kretīns no biksēm ārā. #1 2024-04-01 16:35 Svimpis: Luuk,deelj taadiem tizlenjiem kaa tu arii veidojas taas kolonnas. Deelj taadaam paargudraam suuda stuumeejaam- suudiigs proekssrats par visaam pupaineem. Dlja osobo tupih paskaidroju: toasti veidoja aizveesturisks mazauto ar senioru pie stuures un 25 gadus vecs buss,kas kuupinaaja peedeejos metrus. Tu piedaavaa visu atlikusho celju vilkties shiem astee? Vinjiem vareetu bisku cits apdziishanas laiks/distance vajadziiga,njemot veeraa,ka mana miskaste liidz 100km/h uzvelk garanteetajaas 4.5 sekundees. Un par CSN - cien maatiite,iespeejams,ka tev probleemas ar uztveri,bet tieshi CSN sheit netika paarkaapts!
#2 2024-04-01 17:54 DanaL: Uzrunas formas un epitetu piesātinājums rāda, ka vizīte pie psihiatra ir nepieciešama steidzīgi.
#3 2024-04-01 18:09 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ūdeņraža ģenerators pie automašīnas degvielas maisījuma ... (4)
Vai kāds ir uzstādījis kā komponenti ūdeņraža ģeneratoru? Daudzus gadus un pat joprojām cilvēki tiražē mītus par LPG, ...
Kāpēc stipri dūmo un un eļļas patēriņš liels (8)
Renault Megane 1.9 dci universālis pēkšņi sāka nenormāli dūmot zilganpelēki dūmi un smird. Eļļu arī rij nežēlīgi.Eļļa ...
Ford Mondeo no 1997 (7)
Ko domā cilvēki, ar nopietnu auto stāžu, par FORD MONDEO (no1997) dīzeli. Gribētu pirkt, bet nav nekādas infas.
Uzraksts "M+S" uz riepas - ko ts nozīmē? (15)
Tauta, palīdziet lūdzu blondīnei saprast, ko nozīmē uzraksts uz riepām M+S... Lūdzu :) | ||||||||