![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
tracer: klasika..latvijaa shajaa ekonom. situaacijaa neviens labu auto nepaardos..tie kas grib lepnaaku.aizbrauc uz placi .piemaksaa un njem citu..jo notirgot gruuti vecus auto..visi njem taadus virs 5 tukstoshi..un ar bankas paterinja kreditu paarsvaraa.
#1 2024-03-02 11:24 kwinta: Varbūt bendža nav? Varbūt baterija imobilaizerī tukša?( pateikties neobligāti)
#2 2024-03-02 12:01 Sanija_: Zini, kā tai dzīvē notiek. Ko pats dari citiem, to saņem atpakaļ. Ja kādu mēģini apkrāpt, blēdīties tad rēķinies ar sekām.
#3 2024-03-02 13:39 CoCoSan: Drošības labad pārvaicāšu. Tu nopietni esi pedālis vai tikai ohujā par tādu izliecies?
#4 2024-03-02 13:54 CoCoSan: Uz ko tu cerēji pērkot miskasti, kuru dod pat uz krīta random garāmgājējam?
#7 2024-03-02 14:04
Pārējos 14 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Priekšējā stikla nomaiņa Rīgā (13)
Radusies nepieciešamība nomainīt vējstiklu savam auto. Varbūt ir ko ieteikt pa labām naudiņām. AUto - nissan almera ...
Kādu mazu ekonomisku vieglo auto iesakat? (21)
Dāmas,iesakat kādu mazu, ekonomisku,nedārgu,lietotu vieglo auto (autom.kārbu) iegādāties,jūsu pieredze,novērojumi.. ...
Remontkomplekts Keihin II tipa karburatoriem (4)
vai Keihin ī tipa karburatoriem var dabūt remkomplektus? Savā derevņā, cik prasīju, tik piedāvāja Pieburg ...
Jaunā Ņiva (dīzelis it kā esot): plusi mīnusi (23)
Ir doma tādu nopirkt. Ieraudzīju vienreiz, un izdomāju, ka būtu baigi superīgi. Vai kāds nevar dot kādu jēdzīgu infu. ... | ||||||||