![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Sanija_: Nāks krievs iekšā, konfiscēs Tev mašīnu, bet parādzīme tad paliks! Vai nav dīvaini?
#1 2024-03-01 21:24 markess: Mēs domājam, jāaiziet kaut kur 2-3 mēneši jāpastrādā, jānopelna 1500 un tad pa tiešo uz Rumbulu. Jeb jāatmet sapnis par behu, jāpērk kāds opelītis vai reno.
#5 2024-03-01 21:46
Pārējos 15 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Taksometra cena: Centrālā stacija - Ķīpsala (14)
Centrālā stacija - RTU(Ķīpsalā). Aptuvenais ceņņiks?
cik vērts ir pārdod, ja jāgaida 1 mēnesis dokumentu ... (17)
Tātad - radās jautājums, vai ir vērts un vai ir reāli pārdot auto (Opel Astra), ja tehniskā ir līdz martam un lai ... | ||||||||