![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
MrJones dienasgrāmata
Sanija_: Tu pēdējās divās rindkopās esi atbildējis uz saviem jautājumiem, - pie varas kretīni un kas šo visu apmaksā. Cepties nav jēgas, tikai savus nervus pabojāsi. Vislabāk pateica Klāvs Elsbergs, - manā sētā kretīni dejo.
#1 2023-05-17 10:22 Savvalnieks: Biedri
Nekas,nekad,no neka nerodas " tuksa vieta ". Visam ir savi iemesli,cēloņi un sekas. Vairakuma pasiva noraudzisanas mazakuma noziedzigas darbibas uzpiezot savu nedabisko dzivesveidu....ir LIDZDALIBA nozieguma. p.s. No tuksplerskesanas klabinot podzinas,un skalas vaimanasanas nekas nemainas. #2 2023-05-17 15:57 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kultūras mantojums. (39)
Vai esat pamanījuši sakritību,ka tās valstis,kurām ir vistrūcīgākais kultūras un garīgais mantojums, visvairāk cenšas ...
Skatoties vecas fotogrāfijas .. (17)
Vai mūsdienu cilvēki ir ar kaut ko pārāki vai labāki par mūsu senčiem, kuru dzīve pagāja padomju laikos?
Ja viss ir slikti (88)
Par ko priecājas cilvēki, kuriem "viss ir slikti"? Piemēram, nesen pasākumā "Staro Rīga" daži saskatīja tikai dubļus un ...
Pietrūkst tādu politiķu (37)
https://m.youtube.com/watch?t=654s&v=Y--I215g4A4 Paskatieties! Vilis ar savu runāšanu vien pozitīvi ietekmē. Savādāk ... | ||||||||