![]() | |||
|
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Feja939: Jā, var jau smuki aprakstīt komercPasākumu, kas nācis pāri treJdeviņām jūrām un trejDeviņiem kalniem!
#1 2023-02-15 13:38 Sanija_: Kādēļ Tu uzskati, ka abpusēji apmainīties mīļiem nieciņiem nevarētu arī šajā dienā? Kāds sakars Tavā tekstā ar - vienreiz gadā un _ pareizajiem svētkiem? Katrs var darīt kā vēlas, bet Tu esi jau sadalījis kategorijās - pareizie un nepareizie.
#2 2023-02-15 14:43 Savvalnieks: Biedre Sanija.
Kapec tu man to jauta,un izvers to ka manu personigu viedokli ? Es nesmu ne Romietis,ne kristietis,ne " plastmasas grabulu " davinatajs reizi gada. Tie ir vienkarsi vesturiski fakti....ne labi,ne slikti,ka pec nakts nak rits,pec rita diena..... Kadam glupibam katrs tic...ta jau ir vina darisana...kads tic varenajam indianu virsaitim CingacGukam...kads briesmu svetku svecitim,kads nevainigai ienemsanai,augsupcelsanas no mirusajiem faktam. Jeden das Seine...patiesi Katram savs..... #3 2023-02-15 16:11 Savvalnieks: Biedre Feja nr ?
Visam pamata ir....andeleties,tirgoties,gut materialu pelnu...neka personiga...tikai bizness :-( Bus aitas,kas tic maksligam " brinumam " cirpeji atradisies.....galvenais ar masivu propogandu radit ticibu...ka ta ir patiesiba :-) p.s. Nez ka padumju betni vareja izdzivot bez heloviina,briesmu svetku sveciti,valentinDienas,i neta un i- phone. #4 2023-02-15 16:16 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kauns vai gods ? (10)
Ja sabiedrība ir slima, tad būt par tās "krējuma" sastāvdaļu ir kauns vai gods ?
Kāds zin, kāpēc krieviem ir tik ļoti bail no Putina? (42)
Skaties kuru krievu TV kanālu gribi - NEKAD neviens kritisks vārds nekad netiek pateikts par Putinu. Arī daļēji ...
Sekta, lohatrons vai kristietiibas parodija..? (17)
Kas vispiemeerotaakais apziimeejums vareetu buut taadai draudzei, kaa "Kristus Pasaulei"? Tikai nesen uzzinaaju par sho ...
Kas Latvijā tāds kas nav citur pasaulē? (31)
Kapēc cilvēkam būtu jadzīvo vietā, kur tautas iegribas valdošie spēķi neņem vērā?
Vai jūs tas ne šokē? (32)
Tiesā esot piespriests mēnesi ilgs cietumsods interneta komentāru rakstītājam, kurš atļāvies pateikt, ka viņam ... | ||||||||