![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
lielpupe: yessss. 3 esot izlasiijushi, bet 4 nospiedushi -1. Savvalniek, taa tureet :D :D :D
#1 2023-02-14 11:21 Savvalnieks: Biedri.
Ja kadus ierakstus saja HoHo beztolkSowa veic ar domu krat " ikskisus " ka Facebook...tad ir pavisam,daudz savadak.... Kur beidzas savas nekonercialas domas izpausana,ar tiru paslabuma gusanu..re kads es labais ..ka es patiku Facebook ( ka piemers ) vecmeitu,vai pastmarku kolekcionaru grupai. PasLabums,vai pasIzpausme...tur ir visa ta atskiriba ( manuprat ). #2 2023-02-14 11:27 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
jēkabpils (27)
Šodien neliela šaudīšanas bija policisti iesaistīti, kā arī vien no spec vienības omega, interesanti paliek dzīvot.. ...
Vai kāds kādreiz ir klausījies un kāpēc? (30)
Vai kāds kādreiz ir klausījies un kāpēc tās līderu Jaungada uzrunas 10 min pirms jaunā gada atnākšanas? Kādai ...
Kā tikt galā ar pretīgiem kaimiņiem? (34)
Pirms pusgada dzīvoklī vienu stāvu zem mums ievācās pretigi kaimiņi. Viena blondīne - narkomāne, tumšmate - alkoholiķe. ... | ||||||||