![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
CoCoSan: Dārling. Mon amūr. A valsts ta esam mēs: tu, es, viņi un viņas. Nu kas tās cenas ceļ kosmosā?, bils geits, šolcs, makarons vai knariņš? A nē, cenas ceļ mūsu pašu taksisti, remontnieki, frizieres, kurpnieki, veikalnieki, kuri velk no noliktavām gadiem nepārdotās preces. Inflācija esam mēs paši.
Susuriņ, parunājam tagad par intīmām lietiņām, ko,m? Nu neesam mēs ar tevi nekādi jaunieši vairs, vaine? Un šitāda krīze mums vismaz jau 3šo reizi dzīvē. Susuriņ, tu no 2ām iepriekšējām dižķibelēm neko neiemācījies, lai tik sērīgi un gauži laistu iesnu par tagadējo inflāciju? Susuriņ, nāku šu, liec galviņu klēpītī man un stāsti, par ko īsti tev sāp sirsniņa? Tev tak dzīvei visa gana. Vnk garlaicīgi dzīvot vaine? Gribas ikvakara pīli palaist, susuriņ? #2 2023-01-18 19:55 988: Kur tev atkal cenas krit? Kka nemanu 🙄
"tie esat juus.aitas..kuras ljaujas jaat" - un tracer pats nelaujas? Interesanti, kada ir ta brinumrecepte? Sorry, 🇱🇻 iekslietas nav mana tema, vnk gribas zinat 🤔 #4 2023-01-18 20:11 pavadonis1971: staigaaju pa naza asmeni..diemzeel.man nav silts amats valsts paarvaldee..sheemoju..nemaksaaju vairs ne kapeiku valstij..viss.pieriebaas..ja nopietni.tad saaku jau intereseeties kaa paarakstit visu mantu uz radiniekiem..saprotu jau ka iztapiigie pakalpinji agri vai veelu uzliks kaadu sodu..simtos eiro
#5 2023-01-18 20:21 CoCoSan: Jòoomajo, tajau man tev pīle apakšā jāliek, ka nepieliec biksēs dažu simtu eiro dēļ.
#6 2023-01-18 20:24
Pārējos 11 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Dejotājas darbs Mančesterā, Turino? (33)
Vai droši būtu braukt strādāt par dejotāju uz Mančesteru, Turino? Rakstīts bez intīmiem pakalpojumiem
Kā lai nolaižas līdz plauktu krāmētāja līmenim? (47)
Desmito mēnesi esmu bez darba. Bezgalīgie CV sūtījumi tukšumā, tikai dažas darba intervijas. Tikko man piedāvāja darbu ...
Par darba meklēšanu. (19)
Jau nedēļu cītīgi sēžu internetā un meklēju autovadītāja darbu. It kā ir piedāvājumi uz Krieviju, apļi, bet tas man ...
Aktuālākā profesija šobrīd (28)
Vakar aizdomājos par to kāda ir aktuālākā profesija šobrīd. Varbūt kāds zin kaut ko? :) | ||||||||