![]() | |||
|
|
Iepazīsties
440 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Vaukskis: Tā jau daudz kas no tā ir.. . Par konkrēto summu, cik jāmaksā juridiskajai personai par karšu darījumu, nezināju, vien to, ka par katru darījumu ar karti tiek samaksāts bankai. Tajā pašā laikā pastāv teiciens-ērtība ir vērtība! Tagad šo attālināto lietu dēļ arvien vairāk cilvēku ne tikai spiesti iemācīties un darīt kaut ko citu, ko nebūtu darījuši, bet kopumā ir arī vairāk laika talantu attīstīšanai, vaļaspriekiem, tādēļ IT nozare ir gan kaprači, gan atbrīvotāji!
#1 2023-01-14 17:28 tracer: gribu redzet kaa 50+gadigie maciisies datorus..un visi tagad bjus datorikji?.tik nez no kurines buus eediens un dreebes?ja visi dtorizesies?
#2 2023-01-14 17:42 lielpupe: pareizi. nahuj - programmeetaajus noshaut. bankas aizlieKt. taksist, esi pirmais, kas riikojas - izsleedz savu appu. Vnk staavi ielas malaa un streljii klientu. Ja klients grib norekjinaaties ar karti, suuti nahuj. Esi vecis!
#3 2023-01-14 18:12 LaskovijMerzavec: Tas Jums taksitiem par to, ka ormaņus, karietes, zirgus nobeidzāt!
KARMA #4 2023-01-14 18:17 Ineta: Savācamies visi, kas arī grib sist miķelīti, rīt 8 pie Origo, brauksim uz Mārupi (būs buss)
#5 2023-01-14 19:03 pavadonis1971: origo neder.tur maksas staavvieta.rigas satiksmes pakaljlaizitaaji sodu uzliks..😃
#6 2023-01-14 19:34 Ineta: Galvenais , ka nepaceļas jautājums par to, vai vajag , bet gan organizatoriskas dabas. 😍
#7 2023-01-14 19:56
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Cik LV pelna labs speciālists? (20)
Pārstāvu eksaktās zinātnes (bieži dzirdēts, ka tādus speciālistus baigi vajag darbadevējiem). Esmu bijis uz vairākām ...
Milotie vienā darbavietā (19)
Situaacija: viens no paara-milotais vai viirs-ir prieksnieks, otrs-vina padotais. Vai sadaa situacijaa jus, budami ...
Kā atbrīvoties no bailēm no priekšnieka? (17)
Neesmu vairs zaļš gurķis, bet bijība pret priekšniecību pašai par nožēlu vairāk līdzinās bailēm. Ir kaut kādas ...
Vai var uzticēties biznesā cilvēkam, kurš pametis savu ... (31)
Ja cilvēks uzmet savu tuvāko, tad ko gan viņš izdarīs ar svešu?
Darbs Statoil (8)
Labvakar! Varbūt ir kāds, kas varètu padalīties? Kādi ir darba apstākļi strādājot kādā no šīm DUS? | ||||||||