![]() | |||
|
|
Iepazīsties
50 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Savvalnieks: Biedri LielPupe.
Kopa ar lamatu dod lidz ari D.U.S. - benzintanku !!! Mekle utilizatoru. www.tolmets.lv #3 2023-01-05 18:36 lielpupe: starp citu, degvielas pateerinjsh shim BMW ir visnotalj normaals. Ap 7 aarpus pilseetas, ap 9 pilseetaa. Manupraat, nav daudz.
#6 2023-01-05 19:31 TikaiTu: Kast nu,kast nu? Esi reālā tirsā ar visu dziesmu grāmatu? Nesen tak tik lecigs biji🤔...
#4 2023-01-05 19:18
Pārējos 31 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ātrumkārba "nobeidzās" (29)
Opel Astra SW (2009), 1,9 dīzelis, 110Kw, 150 zirdziņi, mehānika. Noplīsa ātrumkārba, meklējām lietotu un izrādījās, ka ...
Par droshibas jostaam (29)
Visi zin ka jaaspraadzejas vai ne? Un par to soda.ja nemaldos 20 eiro..kursh soda velobrauceejus bez ... | ||||||||