![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
lielpupe: kaapeec domaa, ka es [ar diezhan retiem izklupieniem] neesmu bijis relatiivi praatigs arii ieprieksh? ;)
#3 2023-01-04 01:32 Savvalnieks: Biedri LielPupe.
A tu neesi nekad aizdomajies....kad ir raditajs,un kas ir pateretajs. Pateretajs ir tas..kas nopetk labako Ferarri,un iedomajas sevi Sumahera vieta. Raditajs sava garaza kjile " Karli- sosejspoku " kad izpoga to onkuli ar Ferarri....tas ta...no Remarka " Tris draugiem " Tad kad esi tu sava stasta....pateretajs ( kuram lielaks ) vai raditajs !!! Jeden das Seine...Katram savs. #2 2023-01-04 01:20 lielpupe: es aizdomaajos - kaapeec gan cilveekam, kursh par mani NEKO nezina, rodas veelme kaut ko gudri muldeet? Luk, ko tu esi radiijis? es tev vareetu pastaastiit par sevis radiito, bet man nav sajuuta, ka tevi tas interesee. Jo tevi interesee tikai meegjinaat teelot alja pseidofilosofu.
#4 2023-01-04 01:34 tracer: Vahadzeeja jums diviem beerna praata debilikjiem uzlikt sodu par agresivu braukshanu..240 eiro pluss 8 soda punkti:D.ja dziedzeri uzaugushi ne vienneer smadzenes augshanas zinjaa tikushas liidz:)
#6 2023-01-04 05:12 Savvalnieks: Biedri LielPupe...
Tu reali ZB." ruckas pulketaj ".... Es pec pamatProfesijas esmu diplomets auto moto motorists,ar praktisku darba pieredzi. Visu muzu vairak vai mazak ikdiena esmu ar " dzelziem " nonjemies. Tapec jautaju....kas tu esi tavuprat...." dzelzs tarataikas " kalps,apkopejs,pedalu spaiditajs.....vai " Karla - sosejspoka " buvetajs. Skuj tur sapratisi tava stasta logiku....." Kadam bija lielaks "....vai izpludes kokektors jaliek cits... Jeden das Seine....Katram savs. #7 2023-01-04 06:22
Pārējos 22 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai Latvijaa drīkst braukāt ar arvalstu nummura ziimeem? (19)
Piemeeram, ASV nummuriem.Jo izvest no ASV var ar nummuriem, un ASV reggistreetu autinnu. Un, ja var, tad cik ilgi ...
Kas notiek ja nepareizi servisā uzliek zobsiksu ? (17)
Sveiki . Tēvs jau nedēļu turēja mitsubishi space star remontā siksnas dēļ . Nomainija , noplēsa lielu summu bet kā par ...
Kāds ir Opel Zafira 1,9l dīzeļdzinēja motorresurss? (9)
kāds ir 1,9l dīzeļdzinēja motorresurss? Raž.2005.-2008.gads.
kas kruče : jauns un dargāks, bet "fuflo", vai vecāks un ... (26)
Kas sevi jūtīsies krutāk : kas nopercis salonā, teiksim, jaunu vidējas klases Pežo, vai tas kas paņēmis, piemēram, ...
Auto magnetolai pazudis PIN kods (13)
Nomainīju akumulatoru,rādio pin kodu nevaru atrast.Varbūt kāds var līdzēt.Vēlams Berģu tuvumā. | ||||||||