![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
CoCoSan: Gaiļu un vārnu epizodiskās rīkles ir sīkums salīdzinājumā ar ciema suņu varzu. Tie grab augu diennakti vajag vai nevajag.
#1 2021-06-22 19:54 DanaL: Tāda nelaime ir pieredzēta arī mūsu pusē. Saimnieki aizlaiž nedēļas nogalē ciemos, suni - pie ķēdes. Suns gaudoja 48 stundas no vietas. Pēc tam kāds no viņiem laikam tika nomušīts (nezinu - suns vai saimnieks), jo gaudošana norima.
#5 2021-06-22 23:10 RRAGANA: Šausmaz!!!
Man te dzied strazdi, lakstīgalas, milzums zvirbuļu čalo un kādi saspiedušies albatrosi reiz pa reizei kliedz. No 4:45-5:00 līdz 8:00-8:30. Konsekventi, kā modinātājzvans uz snooz režīmu. #2 2021-06-22 20:35 988: Dzirdu Kikeriguu katru ritu! Lieku mob budilniku uz 6. Mostos ap 5 un pusmiega, nedaudz satraukti gaidu miloto ringtone. Ir! Seko putninu civinasana, strautina calosana, diena iesakusies uz pozitivas nots 😆
#3 2021-06-22 20:54 DanaL: Interesanti, vai tiešām nepastāv meldiņš ar vārnas ķērcienie? Tiem, kam grūti pamosties, varētu noderēt. Rīts sāksies ļoti rosīgi :D
#7 2021-06-22 23:19 Spriditis1975: Galvenais, ka tēma ir sadaļā ēdieni, dzērieni un receptes :D
Kaut kā uz vecumu arī sāku izjust čivinātāju traucēšanu #4 2021-06-22 23:00
Pārējos 11 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
rausis tāds kāds bija padomju laikā (22)
Kas atcerejas - krieviski saucās "korž" ? Specifiska garša - pateicoties mēdum ? Nezinu kāds komponents to garšu ...
Slovākijas virtuve (16)
Kas jums vislabāk garšoja Slovākijā (tiem, kas tur bijuši)? Ko iesakāt nogaršot no nacionālās virtuves?
Baziliks ziemai (16)
Lūdzu, vai kāds varētu dot padomu, ko darīt ar baziliku, lai to saglabātu ziemai? P.S kaltēti garšaugi man diez ko ...
Ko var likt uz galda šādā karstumā??? (30)
Rīt paredzami ciemiņi,un lai arī apetīte šajā karstumā varbūt nav liela,bet tomēr latvieši ir ēdāju tautiņa... Varbūt ... | ||||||||