![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
Cerinju_Peeteris: sen vairs neapmekleeju zaaliites Mamma vnmr ar aizdomaam veeroja manas zaaliisju tuures .. vinjai pamatoti likaas ka tas noziimee jaunu dziivi un jaunu meiteni :D tagad dziivoju kuurortaa ar pilnu dabas iespeeju komplektu tostarp Dzintaru mežparku .. proti ja esmu apslincis tad tas nau iespeeju truukuma deelj .. bet gan dziives stabilitaates delj :)
#1 2021-01-03 11:53 DanaL: Omītes pārējo laiku sēž aizkrāsnē, un tie 20 km viņām aiziet, tipinot pa māju.
Savukārt man tie ir 2-3, reizēm 4 riktīgi kardiotreniņi stundas pusotras garumā. Tak što nepūt pīlītes un nesalīdzini nesalīdzināmas lietas. Pats kaut 1 reizi nedēļā noskrien 10 km ar ātrumu vismaz tie paši 12 km stundā? #4 2021-01-03 14:14 Cerinju_Peeteris: ..Dan :) laba doma par amuuru un zaaliites korelaaciju .. vrb sanaaks staasts :D
#5 2021-01-03 14:16 VECA_PIEPE: Ar mani ir tā: atlika ar pirmo reizi, tā kārtīgi izsvīst trenažieru zalē, strikti ievērojot trenera ieteikumus,...uz regulāriem treniņiem uzsēdos kā narkoša uz adatas- vairāk kā 10gadi jau ir ripā. Uz COVID lockdown gan pavasarī, gan arī patreiz, Skotijā trenažieru zāles ir slēgtas. Ar ko arī esmu sapratusi- baigi esmu izlaidusies, bez trenera paļaujos slinkumā. It kā nejūtu, ka svarā būtu pieņēmusies, bet no visādiem našķiem jau vairāk kā 2gadi, esmu pilnībā atteikusies- negribu vairs piedzīvot otreiz tādu izbrīnu:
apsēdies ķemertiņā uz poda, apskaties sev riņķī un izbrīnā iesaucies: "Ārprāts, ta cik maza, pēkšņi, ir kļuvusi rūme ap podu manā vannas istabā!" :DDD #6 2021-01-03 14:49
Pārējos 26 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
BMW 318i grūti slēdzas pārnesumi (10)
Man ir 95g. BMW 318i Kāpēc ātrumi smagi slēdzas, izteikti grūti pārslēgt no 1 uz 2 , iipasi kad motors ir auksts! Vai ...
Pa kurieni tiek ūdens salonā--zem gumijas paklājiem Passat ... (25)
ūdens zem gumijas paklājiem šofera pusē gan priekšā gan aizmugrē--aizmugurē vairāk?
Audi C4 - ritošas daļas remonts, zemes ceļi (5)
daudz sanāk braukt pa zemes ceļiem. ir c4 2,5tdi bet savu nokalpojis. vajadzētu kaut ko jaunāku tāpēc tāds jautājums ...
Autobraucēju kultūra (33)
Dikti gan gribētos ticēt,ka šeit tādu exemplāru nav...kas neprot pagriezienos ieslēgt pavarotu!!! Vai tad katrs ... | ||||||||