FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

Mana dzīve

siikaa16
sieviete, 49

Gada pēdējā sāpe

Nevarēju pēdējo gada darba dienu nostrādāt normāli. Iespiedu pirkstus. Pat nezināju, ka tur var iespiest. Drusku kaut kas pajuka un ieklampējās. Sajutu sāpes. Sapratu, vienkārši var atbrīvot, bet neērta poza un ātrumā nevaru izdarīt, spēka ... lasīt vairāk

31.decembris 2019 05:22
4 87  
skabarga60

Sapnis.

Pagājušo nakt tā nemierīgāk gāja, nevarēju vien visus darbus apdarīt.Beidzot būs mans sapnis līdz galam izsapņots.Vajadzēja mazliet pielabot savu līgavas kleitu, diegi ķērās adata krita laukā no rokām, bet cīnījos varonīgi. Kleita bija ti ... lasīt vairāk

30.decembris 2019 20:12
2 68  
skabarga60

Dzīvoju sev.

Pie mums mazliet ir uzsnidzis sniedziņš un nu jau skats pavisam cits. Pamodos ar labu noskaņojumu kuru pat nevarēja sabojāt dažs labs neaudzināts cilvēks. Ilgi nevarēju saprast kā tas ir mīlēt sevi. Tad nu tagad esmu sapratusi ko tas ... lasīt vairāk

27.decembris 2019 10:09
0 94  
Closing_Time
vīrietis, 55

Mums vakardienu atdodiet ! Jūs ...

Mums vakardienu atdodiet !

Jūs teiksiet neesat pie vainas,

Neesat to slēpuši,

Un paši tādas slāpuši.

Es nestrīdēšos, ticēšu

Un visur viņu meklēšu,

Par viņu ... lasīt vairāk

26.decembris 2019 19:22
1 25  
skabarga60

Jautrāka nots.

Nevaru jau es tikai gausties par savām nelaimēm kuras mani piemeklēja pagājušo gadu.Mēģinu jau aizmirst, bet ar to sirdi nekādīgi nesanāk vienoties, lai man neatgādina par pagājušo. Nu gatavā muļķe tik saka un saka vai atceries vai ... lasīt vairāk

26.decembris 2019 13:40
8 83  
skabarga60

Ziemassvētku pārdomas.

Saņemtas dāvanas, nobaudīts Ziemassvētku mielasts, pabeigta fotografēšanās kura jau kļuvusi par mūsu tradīciju, galds novākts, trauki nomazgāti. Varu tagad klausīties mūziku un mazliet atkal padomāt. Jāsaka paldies cilvēkam kurš ... lasīt vairāk

24.decembris 2019 23:56
11 74  
skabarga60

Dāvana Ziemassvētkos.

Labrīt, atbildu labrīt! Vai brauksi man līdzi? Jā braukšu! Gaidi būšu un brauksim. Tā ir tik laba sajūta, ka vari uzticēties cilvēkam un tad var braukt vienalga uz kurieni aicina. Galvenais, ka laiks tiek pavadīts kopā jo tas ir ... lasīt vairāk

22.decembris 2019 14:45
1 67  
<< iepriekšējās  152.lapa no ~694 nākamās >>

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅