![]() | |||
|
|
Iepazīsties
350 lietotāji on-line
94 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
lazdarr dienasgrāmata
straume22: Vaita nu sāksim TE katrs brutāli lielīties VISAS publikas priekšā ar vecām intīmi nodrāztām grabažām, kuras grabēt pārstājušas, Dies do, kā deviņus gadus atpakaļ. Fui.
P.S. Starp citu Ķīnas lielražotāji piedāvā gribošus gumijas izstrādājumus. Tāpatās izdod tāspaš skaņas pļukt, nekas nenodrāžas un nenosprāgst. #1 2026-06-02 16:46 lazdarr: ...redzi, Straumīt- es nu nekādi nečolējos pa ķīnīzeru piedāvājumiem intīmpreču jomā, bet jāsecina, ka rudmate ir skatījusies piedàvājumu klāstu...😃. Te ohujā oho nav Tev cerību- visi tādi grabuļi vien, grabuļi vien pretī...😂.
Bet Tev saprašana no motoriem vien tik cik ķīniešu vibratoram režīmi...🤓 #2 2026-06-02 18:19 straume22: #2
Katram Latvijas vīrietim ir savs "vibratora" režīms. Man bija un IR labākā izvēle:) Nesatraucies, turpini kairināties ar "Stigu". Ceru Tu šad tad TOMĒR vari šo metālu iedarbināt un apmierināties:) Katram savs:) #3 2026-06-02 18:46 S_65: Ja tas ir tas aparāts, kas bildē, tad to vēl var uzbudināt. Desmit gadu veci vēl ir labojami, jaunie gan vairs nē.
Tik vien kā no vecuma atsperes regulatoram atslābušas, var būt kādai gals notrūcis vai arī mehānisms padilis. Varbūt vienkārši tā STIGA M ir padzirdējusi, cik viņa jauna tagad maksā, un nosprieda, ka tik lēti kā pirms 10 gadiem vairs neatdosies :D #4 2026-06-02 19:03 lazdarr: ....😃...bet elektriskā taču...Būs vaļa- ar testeri padarbošos...Pirms pēdējā gaitā...⚰️
#7 2026-06-02 23:20 Flints: Mans ieteikums: "Nokrāsot un izmest!" Kāpēc izmest? Ko gan citu var iesākt ar vecu un turklāt vēl pārkrāsotu krāmu...
#5 2026-06-02 20:05 straume22: #5 Super!
Pārkrāsot "krāmu" ieteicams ar sen pirktu krāsu. Vēlams jau labu laiku kā atvērtu bundžu. Nokrāsotais "krāms" pēc skata būs TIK briesmīgs, ka nu tiešām ar vieglu sirdi metams izgāztuvē:))) #6 2026-06-02 20:47
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ēku projektēšana! (17)
Sveicināti! Varbūt šajā grupā ir kāds, kas no personīgās pieredzes var ieteikt kādu labu projektētāju vai arhitektu, ...
Pagalma bruģēšanas izmaksas (13)
Vēlos iegūt sīkāku informācija,varbūt kāds var padalīties pieredzē.Nepieciešams ir uzlikt bruģi 138 ...
Saplāksnis - kur nopirkt? (9)
Kur nopirkt saplāksni (interesē nestandarta izmēri, aiz kam būvmateriālu veikali neder) Rīgā, Teikas vai Juglas pusē?
Urbšana flīzēs (25)
Sakiet, lūdzu, vai sienas flīzēs drīkst urbt? Vēlos piestiprināt plauktiņus. Ja drīkst, tad kā tas pareizi darāms?
Siltumsūkņa izmaksas (26)
Lūdzu padalieties, cik mēnesī maksā siltumsūkņa apkure privātmājai, pie patreizējām elektrības cenām? Kāds paziņa man ... | ||||||||