FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
lazdarr dienasgrāmata
 Svētdiena 22-02-2026 18:51  28
...slēpes...

...slēpes...

sveičuks visiem uz runč laik pus!

Tomēr cit interes - par slēpiem. Kāds gads atpakaļ nopirk pa snieg skrienamos. Tad tie ziems bij kād bij, bet nu uznāc tas svaigaš pūk sniegs un jākāp uz tām plastmass klātam dēlem...un jākustin ziems laik iestīvējoš pakaļ! Tad lūk - tur apakša zem pēd ir cit sastāv ieklājums. Lai būt atspērenc un neslīdet atpakaļ? Tāpat jau slīd no nogāz, ka es tiem pričendēļiem netiek līdz...Nu jūs saprat, es cer. Ja ne, tad - es gar zem un sniega...ne 1×1 Varbūt te kāc ko saprot vairak ko no tiem plastmassiem... P.S. to peleko var slīpet no ievilktiem švīkiem no kurm būdam?

...slēpes...
...nosprāga!! ir atkal Ziemassvētku laiks
citi ieraksti lazdarr d-grāmatā (~614)
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Apkures granulas (4)
Vai kāds zin, kur iegādāties lētas, bet labas apkures granulas?
Kāpēc nesilda Delimano caurplūdes ūdens sildītājs? (5)
Kāpēc nesilda delimano caurplūdes ūdens sildītājs? Pieslēdzoties viss tika izdarīts pareizi.
Par Venēcijas apmetumu.... (5)
Lūdzu iesakiet kādu Venēcijas apmetuma meistaru, paldies!
Siltumsūknis zemes! Siltās grīdas! Vēja ģeneratori! (29)
Sveiki! Vai te ir lietotāji, kuri dzīvo privātmājās, kam ir SS apkure ar siltām grīdām un lieto vēja ģeneratorus? ...
Linoleja špaktelēšana (10)
Ka lai aizšpaktelē linoleja klājuma grīdu?Ar ko?Laika gaitā izveidojušās palielas plaisas.Grīdas virsas nomaiņai ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅