![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
tracer: danuciit.es tevi laikam preceeshu tomeer🥺
saac palikt par praatiigu meiteenu🥺 no sevis piemetinaashu. mani ne tikai skebina taa elku mekleeshana.pieluugshana..mani totaali tas uzvelk. atgaadina kaadu mezonu cilti Afrikaa.kur visi leekaa ap ugunskuru un pieluudz kaadu taadj pashu kretiinu kaa pashi..kuram smuka maska uz giimja uzvilkta. un tie latvijas sasniegumi.ja arii taadi ir..pilnigi noniveleejas redzot kaadaa atejas bedree latvija atrodas.ar visiem tiem ciiniitaajiem priekshgalaa.. #1 2026-03-18 05:18 tracer: konkreeti par to rutuli runaajot.
vinam jau nebija citas iespeejas kaa runaat kaa viiram😃jo piespiests pie sienas..to tak saprata ka noliegt ko ir bezjeedziigi.tik pasliktinaas situaaciju. ja vinam buutu kaut mazaakaa iespeeja kaut daljedji atmazgaaties.noteikti cdnstos izlociities. es paziistu cilvekus #2 2026-03-18 05:26 DanaL: Atšķirība ir. Mūsu politiķi, piemēram, pieķerti analogā situācija, neatvainotos un nedemisonētu. Vismaz līdz šim nekas tmldz nav piedzīvots.
#3 2026-03-18 07:20 Jason: Dana, mazliet pārprati - to "nulli" biedrs mūsu mazās diskusijas ietvaros veltīja man nevis Rutulim. ;)
#4 2026-03-18 09:04 DanaL: Visu sapratu 😀
Bet nullei virsrakstā domāta daudz plašāka nozīme - drīzāk tā ir nulles tolerance pret sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēkiem sabiedrības un vides priekšā. Man nav iebildumu ne pret tevi, ne Rutuli, visi esam cilvēki. Tā popularitāte, starp citu, uzliek lielu atbildības nastu - tiks sekots katram solim. Ja to avāriju dzērumā izraisītu pilsonis vulgaris, ziņa paslīdētu garām maz ievērota, tipa - kārtējais kretīns. Bet te - personība! Labi, ka neviens, izņemot auto, necieta un cilvēks ir sapratis savu kļūdu un gatavs bargi maksāt. Ja nu tu gadījumā arī esi kāds no popolārākajiem ... deputātu šoferu dēliem 😀 un dzērumā nobrauksi kādu no manu kaimiņu kaķi, ar tevi būs cauri! Žēlastību no manis nesagaidīsi! #5 2026-03-18 09:25 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kurš maksā par braukšanu sabiedriskajā transportā? (27)
Skatos TV un ik pēc 10 minūtēm skan reklāma, cik daudz ģimene ietaupa uz bezmaksas transportu un ēdināšanu par velti. ...
Vai ir vienlīdzība starp dažādiem dzimumiem visur? (21)
Politikā,ekonomikā,it kā valsts regulē ar likumdošanu.Cilvēks -ono.Vai ir vienlīdzība ...
Vai lejupielādēsi izsekojošo aplikāciju? (28)
Sakarā ar ierobežojumu mīkstināšanu visiem savā tālrunī būšot jāuzinstalē saucamā "izsekošanas aplikācija"... Vai tu ...
Go-Topless Day... vai dzimumu diskriminaacija? (24)
26. augustaa, dazhaadaas pasaules valstiis notika shitais pasaakums...Go-Topless (novelc augshinju). Vobshem, sievietes ...
Ko darīt, lai cīnītos ar savas tautas stulbumu? (52)
Vai mēs esam stulbāki par angļiem, zviedriem, dāņiem ... . Vai mums ir pašlepnums ,vai tikai "latvietis latvietim ... | ||||||||