FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
DanaL dienasgrāmata
 Otrdiena 17-03-2026 18:03 5  55

Nulle

  1. "... Mūsu jaunieši, sportisti ir cīnījušies un darījuši visu paši. Visas dzīves garumā un bez valsts atbalsta. Kas tu tāds esi? Nulle..."

Mazliet par šo.

Paklau, kāda ir starpība starp sportistu un mūziķi, kuri abi ir cīnijušies par savu vietu zem saules ar vai bez citu personu palīdzības?

Nekāda. Pilnīgi nekāda...

Personīgi man būtu pilnīgi vienalga, kas man uzbrauc virsū - pilsonis parastais vai titulēta personība.

Un atklāti sakot, mazliet šķebina tā mūsu pieglaimošanās izcilākajiem tautiešiem, kuri nesuši Latvijas vārdu tuvāk vai tālāk pasaulē - Latvijā, bijušajā cccp vai kur citur. Visu cieņu viņu darbam, ieguldījumam vai sirmajai galvai, bet daļai no viņiem ir arī savas ēnas puses - vai tā ir pašlabuma gūšana sēžot tautas kalpa krēslā, nežēlīga plītēšana vai vardarbība ģimenē un citur.

Ja viņiem rūp viņu vārda spodība, lai rūpējas par to paši. Un ja paslīdējusi kāja - esiet tik laipni un atbildiet par pilnu programmu.

Tas pilnā mērā attiecas gan uz jaunajiem sportistiem, gan pavītušajiem māksliniekiem.

P.S. Nupat izlasīju Rutuļa atvainošanos. Man patika. Vīra cienīgi, bez izlocīšanās, bez mēģinājumiem taisnoties.

Kāpēc 50+... Atzīšanās mīlestībā
citi ieraksti DanaL d-grāmatā (~115)
Komentāri
tracer: danuciit.es tevi laikam preceeshu tomeer🥺
saac palikt par praatiigu meiteenu🥺
no sevis piemetinaashu.
mani ne tikai skebina taa elku mekleeshana.pieluugshana..mani totaali tas uzvelk.
atgaadina kaadu mezonu cilti Afrikaa.kur visi leekaa ap ugunskuru un pieluudz kaadu taadj pashu kretiinu kaa pashi..kuram smuka maska uz giimja uzvilkta.
un tie latvijas sasniegumi.ja arii taadi ir..pilnigi noniveleejas redzot kaadaa atejas bedree latvija atrodas.ar visiem tiem ciiniitaajiem priekshgalaa..
#1
2026-03-18 05:18
tracer: konkreeti par to rutuli runaajot.
vinam jau nebija citas iespeejas kaa runaat kaa viiram😃jo piespiests pie sienas..to tak saprata ka noliegt ko ir bezjeedziigi.tik pasliktinaas situaaciju.
ja vinam buutu kaut mazaakaa iespeeja kaut daljedji atmazgaaties.noteikti cdnstos izlociities.
es paziistu cilvekus
#2
2026-03-18 05:26
DanaL: Atšķirība ir. Mūsu politiķi, piemēram, pieķerti analogā situācija, neatvainotos un nedemisonētu. Vismaz līdz šim nekas tmldz nav piedzīvots.
#3
2026-03-18 07:20
Jason: Dana, mazliet pārprati - to "nulli" biedrs mūsu mazās diskusijas ietvaros veltīja man nevis Rutulim. ;)
#4
2026-03-18 09:04
DanaL: Visu sapratu 😀
Bet nullei virsrakstā domāta daudz plašāka nozīme - drīzāk tā ir nulles tolerance pret sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēkiem sabiedrības un vides priekšā.
Man nav iebildumu ne pret tevi, ne Rutuli, visi esam cilvēki. Tā popularitāte, starp citu, uzliek lielu atbildības nastu - tiks sekots katram solim.
Ja to avāriju dzērumā izraisītu pilsonis vulgaris, ziņa paslīdētu garām maz ievērota, tipa - kārtējais kretīns. Bet te - personība! Labi, ka neviens, izņemot auto, necieta un cilvēks ir sapratis savu kļūdu un gatavs bargi maksāt.
Ja nu tu gadījumā arī esi kāds no popolārākajiem ... deputātu šoferu dēliem 😀 un dzērumā nobrauksi kādu no manu kaimiņu kaķi, ar tevi būs cauri! Žēlastību no manis nesagaidīsi!
#5
2026-03-18 09:25
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kurš maksā par braukšanu sabiedriskajā transportā? (27)
Skatos TV un ik pēc 10 minūtēm skan reklāma, cik daudz ģimene ietaupa uz bezmaksas transportu un ēdināšanu par velti. ...
Vai ir vienlīdzība starp dažādiem dzimumiem visur? (21)
Politikā,ekonomikā,it kā valsts regulē ar likumdošanu.Cilvēks -ono.Vai ir vienlīdzība ...
Vai lejupielādēsi izsekojošo aplikāciju? (28)
Sakarā ar ierobežojumu mīkstināšanu visiem savā tālrunī būšot jāuzinstalē saucamā "izsekošanas aplikācija"... Vai tu ...
Go-Topless Day... vai dzimumu diskriminaacija? (24)
26. augustaa, dazhaadaas pasaules valstiis notika shitais pasaakums...Go-Topless (novelc augshinju). Vobshem, sievietes ...
Ko darīt, lai cīnītos ar savas tautas stulbumu? (52)
Vai mēs esam stulbāki par angļiem, zviedriem, dāņiem ... . Vai mums ir pašlepnums ,vai tikai "latvietis latvietim ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅