![]() | |||
|
|
Iepazīsties
50 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
True: Drīzāk tas notika pakāpeniski, lielais dinozaura putns no sliktas paikas sāka palikt mazāks, varbūt pārstāja ēst gaļu pārgāja uz graudiem, un kā mēs redzam tad mūsu pašmāju vegāni tādi pasīki
#1 2026-02-08 20:41 Aranija: Par olām nestrīdēšos, nezinu.
Mans jautājums gan nebija domats kā izglītojošaia, es tikai pajautāju. Tapat, bez jebkāda nodoma. Būtu taču interesanti uzzināt, ka piemēram Torpēdis apprecējis Tessu un abi iztiek bez OHO, vai ka Mavs uzbūvējis jahtu un nosaucot paroli OHO var vizināties ar 30% atlaidi.Vai Bay bai atradusi Vācijā kādu biznesa nišu un visi vācieši vinu apskauž.Ka Marmora karaliene jūt līdzi dēlam Italijā, mēs jau zinām. Nu kaut kā tā. "Ziniet, kā ir ar patiesi gudriem cilvēkiem? Viņi neuzmācas citiem ar savu gudrību." Ej nu? Kapēc viņi neuzmācas? Vai tiešām neuzmācas? Jeb ir tomēr izņēmumi?:) Ko par to saka MI? #3 2026-02-08 21:18 DanaL: Nenervozē, posts nav tev veltīts. Lai gan, žēl to teikt, adresāti tik un tā nesapratīs.
#4 2026-02-08 21:22 S_65: Sokrāts gan esot teicis savādāk - "Es zinu ko es nezinu", apliecinot gan savas zināšanas, gan savu zināšanu robežu.
#6 2026-02-08 21:52 DanaL: Re, tikko atradu vietnē vesture.eu šādu versiju:
Es zinu tikai to, ka neko nezinu, bet citi nezina pat to." Un turpat arī šo: "kritiska attieksme pret dogmatiskiem apgalvojumiem", kas zināmā mērā sasaucas ar šī topika pamatideju. #7 2026-02-08 22:36
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Tracis ap svētku dienām (16)
Ko jūs domājiet par traci, ko mūsu tirliņi deputāti, tuvojoties rudenī Saeimas vēlēšanām, sacēluši ap jauno svētku ...
Latvijas sniegtā palīdzība Ukrainai - par daudz vai par ... (37)
Latvijas sniegtā palīdzība Ukrainai veido 0,8 no IKP. Un vēl jau ir jāsaziedo kaujas dronam "Bayraktar"5 ļimoni(tā gan ...
Par un pret, pret un par... (20)
Ja rīt atkal lošo sajauks lodziņus, kuros jāievelk krustiņš, tad es būšu gar zemi un tad lai izput visa latviešu ...
"Vienotības" reklāma - kam? (18)
Ieraugot šodien vienotības politisko reklāmu, tā arī nepēju saprast: - vai vinjiem ir skaidrs, ka saeimu atlaidīs, un ... | ||||||||