FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Otrdiena 03-02-2026 17:53 7  30

tā nav satīra

musician/magician

tā dzīvē ir gadījies vairākas reizes. runā ar kādu it kā ar zivi akvārijā. no citas dimensijas.

un tas nav viss, te>

pilna versija

"mark... who? mark cubans? he owns the nba? im one of the leaders of this generation."

crisco
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~1289)
Komentāri
Luusila: Tai mellajai nu ir gan baigās utu šķipeles! :DDD
#1
2026-02-03 20:26
fargo: reti atbaidoša radība.
#2
2026-02-03 20:54
Muunlaita: Paskaties citas intervijas. Ieskaties. Gan jau tas tikai šova dēļ.
#3
2026-02-03 21:22
fargo: tu domā viņa piespēlē? paskaties to klipu no viņas "hīta". šādiem personāžiem iq karājas starp 65 līdz 75. viņai nav jāizliekas. es dzīvē ar to esmu sastapies agrāk. tas pat nav ka runāt ar sienu, siena vismaz nemēgina atbildēt. un ja vēl nebūtu tas atbaidošais izskats, nagi. nevaru aptvert, kā kaut ko tādu kāds varētu izkniebt. everything repulsive.
#4
2026-02-03 22:32
Muunlaita: Idejiski, ieskaties šajā, piem., sākot no 5 minūtes 23 sek... kādu brīdi... https://www.youtube.com/watch?v=Ej_ad3-Vs6w
Es neko neapgalvoju, vienkārši aizdomājos..

Agrāk, ´manā jaunībā´ tādi nagi arī bija topā :) neērti gan, bet bija... Kaut kā jau pielāgojas. Bija pietiekami daudz, kam tādus manīja.
#5
2026-02-03 22:38
Luusila: Visu varu saprast, tikai ne to, kā ar tādām šķipelēm var pakaļu apkopt.
#6
2026-02-04 12:02
fargo: dzīves proza pati visu saliek pa plauktiņiem...:)
#7
2026-02-04 12:41
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai paredzētā reforma var notikt? (29)
Kaut kā aizdomājos, vai paredzētā teritoriālā reforma var tikt apstiprināta, ja iedzīvotāji noboikotē pašvaldību ...
Valsts kā biznesmenis ? (33)
Bija tēma par Airbaltiku. Tad nu jautājums - kāda rutka pēc vispār valstij ir jānodarbojas ar uzņēmējdarbību ? Kādēļ ...
Brīvība vai ilūzija? Vai mēs vispār kaut ko izlemjam paši? (35)
Sēžu un domāju – cilvēki cīnās, balso, protestē, strīdas, bet beigās – pasaule tik un tā rit pēc plāna, ko viņiem ...
Saeimas atlaišana (26)
Skatījos LTV1 ziņas, klausījos jaunumus par referendumu un uzpeldēja jautājums - cik balsis ir nepieciešamas, lai ...
Rinkēvičs-prezidents! (101)
Esat iepriecināti vai apbēdināti par rezultātiem?Man juška saka ka nekas labs tas nav.Visjēdzīgākais no tā kas ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅