![]() | |||
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
94 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
CoCoSan: Tad sanāk, ka tas stāsts tas pats, kas nabaga dakterīšiem bij? Arī samulsināja tas protests, jo īsti skaidrības nav- par ko?
#1 2024-05-22 20:18 Cifra: Mana paziņa ir skolotāja. Viņa nosoda šīs akcijas un protestus un ļoti labi pelna, nauda nāk līdzi skolniekiem. Tā arī saka, var gribēt, lai mainītos pieeja un programmas, bet saņemam mēs labi. Kauns prasīt vēl!
#2 2024-05-22 20:21 tracer: vieniigais raadiitaajs vai skolotaaja darbs ir ok apmaksaats ir vakances.ja trukst skolotaaju.taatad samaksa nav ok
ja buutu ok.briivu vietu nebuutu varbuut riigaa pieriigaa ok samaksa.bet kautkur gulbenee? #5 2024-05-22 20:41 tracer: un taadi riigas skolotaaji var lekties
bet kautkur laukos.kur vieniigaa skola neviens skolotaajs nelecas.jo pasvaldibas vadiiba atlaidiis..un ko dariis skolotaajs kaadaa ciemataa? ies bietes kapleet? taapeec tie tur mutes ciet #6 2024-05-22 20:45 Svimpis: man arii izskataas, ka pedagogi raud, lai cik arii labi buutu. Viena no probleemaam - daudz kas ir subjektiivi. Pedagogi/arodbiedriiba min visaadas ´´neuzskaitiitaas´´ lietas, sak, pat tualetee domaajam par darbu. No otras puses - arii ministrija neraada konkreetus ciparus, diagrammas, formulas. Ar ko vareetu pretargumenteet arodbiedriibas demagogjiju, ka paliek tikai sliktaak.
#7 2024-05-22 20:55
Pārējos 68 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Gājēju pārejas Latvijā (56)
Cik ilgi uz Lv gājēju pārejām taps tikti nogalināti cilvēki? Kā izskaidrot bērnam,ka pat ejot pārejai, tevi var ...
Cilvēks kā vērtība. (42)
Vai mēs visi esam vienādi? Vai ir iespējama absolūta vienlīdzība sabiedrībā? Vai jūties vienlīdzīgs ar pārējiem? ...
partiju programmas (22)
Vai kads nebutu tik laipns un neiemestu linku kur atrast partiju programmas 11.saeimas velesanam. saskanas centra % ...
Nevar tà vienkàrši noklusēt (20)
Viens.... nezinu kà saukt 28gadīgs, uzsāka sarunu ar - vai tev ir meita. Gribēju noskaidrot,vai tiešām pedofils. ...
Bērnu aptaukošanās (16)
Cien.publika,propogandēju sākt MĪLĒT(nevis lutināt) savus bērnus,jo 67% 1.klasnieku ir liekais svars!!! NEBA NU ... |