![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
CoCoSan: Nu tas nu vnk drausmīgi.
Es tiešām nesaprotu tos, kuri gatavi maksāt, lai paskrietu pūlī, lasi maratonos. Un nesaprotu tos, kuri gatavi dziedāt un dejot getto. #1 2023-07-07 19:32 GameOver: Aizvakar nāca vesela kolonna pretīm - puse smēķē, bļaustās, var redzēt, ka tikuši prom no mammām uz Rīgu. Demogrāfiskais pieaugums garantēts ar visu veco desu.
#2 2023-07-07 19:33 tracer: vergu tauta..izturas pret vinjiem briesmiigii..un kas jautraakais..tikko astonjos zinjas saakas.ne vaarda par veco desu.vajadzeeja kliegt pilnaa riiklee.lai kaads neapeed nezinot.bet nee.klusee zufnalnugas.prostituutas..netraucees tak vadiibai naudu pelniit..nu viena suuda zaglju valsts
#3 2023-07-07 20:10 tracer: nez kaa muusu danuciitim iet?tak latvijas patriote.piedalaas pensiju fondos.slaveeja valdiibas zagljus..kaunjnaaja traceri ka aizraadiiju ka 100eiro bilete nav draudziiga..nez kaa tagad iet danuciutim?desu saeedusies..varbuut svaarku mala nokeezita?
#4 2023-07-07 20:13 tracer: nu bet cepuri nosg daliibnieku priekshaa.malachi..bet ruugtums par valsti kaarteejo reizi
#5 2023-07-07 20:25 tracer: kaa pie kaa vainiiga? vai tad katrs vareeja pieteikties eedinaashanai? nee.tikai izredzdetaa firma..tu tieshaam domaa ka konkursaa uzvareetaaja firma uzvareej bez kukulja doshanas.valdiibai?tu gan naiva kaa vabole veejstiklaa lidojot😃
#7 2023-07-07 21:01
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kāds minimums cukura būtu jāliek klāt ābolu sulai, lai tās ... (12)
Kāds minimums cukura būtu jāliek klāt ābolu sulai, lai tās, sapildītas pudelēs un nopasterizētas, varētu uzglabāt?
Paipalu olas (3)
Sakiet, lūdzu, cik ilgi jāvāra paipalu oliņas? Kādā ūdenī - aukstā vai siltā - jāliek?
Kā var vafeles iegūt mazāk kraukšķīgas? (24)
Manas vafeles sanāk dikti kraukšķīgas, kā iekožās, tā sadrūp puse un drupačas pa gaisu. Kā var vafeles iegūt mazāk ...
Kāpēc Maximā visi saldējumi ir tik negaršīgi? (45)
Pinīgi pazudis latviešu šokolādes saldējums. Jau kuro gadu viņi galīgi nebaudāmus saldējumus izvēlas - vai tad necieš ...
Saplīsusi medus burka (23)
Ir saplīsusi trīslitru burka, kurā ir sacukurojies medus. Varbūt kāda/s varētu ieteikt kādu metodi, kā droši ... | ||||||||