![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
96 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Capt_James_Hook dienasgrāmata
spiitniece_: Atbrauks Tavi mazbērni un mazmazbērni galvas sāpes pāries, bet vari sagatavot jau sirds drapes un sākt vārīt baldriāna tēju, kad maz/maz bērni aizbrauks, ja būsi vēl pie dzīvības, tas nozīmē, ka ilgi vēl dzīvosi! Turies! :)))))))))
#1 2023-07-07 10:23 Capt_James_Hook: Vells jau dzīvo, kamēr vien ir, kur dzīvot. Un manu pura malas akacīti neviens nenolikvidēs, kaut ar Purmalspilsētai kāds ātomu uzmestu.
#2 2023-07-07 10:41 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kā mazināt enerģijas dzēriena iedarbību (27)
Nekad nebiju lietojusi enerģijas dzērienus.Šodien nopirku kaut kādu sū... Dynamit ar paaugstinātu kofeīna saturu, ...
Impotence pēc galvaskausa lūzuma un operācijas (6)
Man ir 45g., pirms 2 gadiem bija galvas kausa lūzums un tika veikta operācija. No tā laika vairs "nestāv". Biju pie ...
Nodzertas aknas (18)
Pēc asins analiizu nodosanas ģimenes ārsts saka ka nav labi, nosūta uz sonoskopiju(nu laikam tā tas saucas) neko ...
Zobu nakts kape (9)
Zobārsts ieteica pa nakti lietot tādu zobu nakts kapi, ko uzliek uz zobiem, lai tie pa nakti nerīvētos un nebojātos. ... | ||||||||