![]() | |||
|
Iepazīsties
330 lietotāji on-line
79 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
DanaL: P.S. Topiks radies Fritas ieraksta sakarā, kurā viņa stāsta par pensionāru iepazīšanos slimnīcā pie rentgena kabineta.
#1 2022-04-23 14:34 LaskovijMerzavec: Interesanti, kā šo uztvert, ka 75 gados dzīve,sekss un rokerols nebeidzas, vai arī autori jūtas tik senīli, ka pievērš uzmanību dzīves pēdējās ceturdaļas notikumiem?
#2 2022-04-23 14:52 DanaL: Kaut kas noteikti bija. Attiecibā uz rokenrolu, esmu gandrīz droša, ka viņi atceras, kā tas bija. Par seksu neesmu tik pārliecināta. Bet ja Abramičs uzstājās ar pudeli pavisam svešām personām, tad esmu gandrīz droša, ka kafija bija. Tātad dzīvot ir vērts 🙂 #4 2022-04-23 15:49 DanaL: P.S. Man, starp citu, ar rokenrolu arī attiecību vairs nav. Bet kkaut ko lēnāku, piemēram, uz jahtas vai kruīza kuģa, absolūti noteikti 🙃
#5 2022-04-23 15:53 DanaL: Bet tu arī pārspēji pats sevi, - kur tavi uzbraucieni romantiskajām 50+? Tas arī nav normāli.
#6 2022-04-23 15:55 988: 😀 Nav jau zinams, kpc Abramsons vinu iedavinaja, vrb bija citur atradis savu laimi, 30 gadus jaunaku..
Nesaprotu, ko laudis grozas banka. Kovid laika pat rindas uz ielas redzeju. Saka, online banking var nozagt datus. Var. Un talak? Naudu nozagt nevar. Man no uzradita gadzeta ir jaapstiprina ikviena transakcija no "ara". 6 gados nav bijisi neviena #7 2022-04-23 16:16
Pārējos 21 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ko esmu palaidusi garām, dzīvojot godīgi? (47)
Nenormāli cēlies saslimšanas skaits sasniedzot pīķi un radot bažas par stingrākiem ierobežojumiem... Jāsaka gan, ka ...
Iztēlojaties,ka Latvija sāk karot ar citu valsti.Un karu ... (51)
Vai būsim lojāli tādā gadījumā pret iebrucēju valsti,vai tomēr jutīsimies vareni,kā šobrīd izskatās citā ...
Putins nominēts Nobela miera prēmijai (32)
Putins novērsa karu Sīrijā, karu Irānā un novērsīs karu Ukrainā! Putins ir labākais un progresīvākais politiķis ...
Vai Latvija ir demokraatiska Valsts??? (18)
Vai tomeer ar asi izteiktu nodoklu ,soda naudu represijaam pret valsts iedziivotaajiem.Kas buutibaa ir totalitaaras ...
Kas tā ir par ideju? (50)
Sabiedrība ir sašķelta vakcinētajos un nevakcinētajos. Pagaidām abas grupas sadzīvo mierīgi, taču apmierināts nav ... |