![]() | |||
|
Iepazīsties
330 lietotāji on-line
94 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Sigvarts60 dienasgrāmata
jozolsen: Kur tad tinti un dzēšlapas vēl var nopirkt!!! Paties jau nevar būt uz papīra, ja nu kāds izlasa!!
Senos laikos: ´´ Atvērt tikai pēc manas nāves." #1 2021-11-23 20:46 Sigvarts60: Tagad tintes pildspalvas ar īsto spalvu ir tik dārgas, ka es pat neuzdrošinos tādu nopirkt. Ir tādi "izstrādājumi", kas atgādina ar tinti rakstīto, bet traipi rodas no intensīvas svītrošanas.
#4 2021-11-23 21:25 Mavs_VivaForever: Tāpēc jau visi tagad tā iecienījuši rakstīt uz kompja !
Es vārtos pa zemi, iedomājoties kā lapsaacijs visus savus 2600 ierakstus Dienasgrāmatās rakstītu uz papīra :D :D :D Tas vēl neskaitot viņas pārējos murgus :D #2 2021-11-23 20:49 debra1: ....skolaa pirmaas divaas klasees driiksteeja rakstiit tikai ar tintee meercamu spalvu....peec tam ar pildspalvu, bet lodiisu pildspalva bija liels greeks!
Man bija arii taada lieta kaa GLIITRAKSTIISANA! #3 2021-11-23 21:04 Sigvarts60: Man arī bija glītrakstīšana. Ļoti žēl, ka tā bija pirmajās klasēs, nevis vidusskolā :)
#6 2021-11-23 21:27 langstins: Uz kompja ir klabināšana...raksta uz sētas un trepjRūmē.
Pirmā lodīšu pildspalva trāpījās 3.klasē...wow! #7 2021-11-23 21:31
Pārējos 32 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. |