FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 taizelis22,  22-01-2021 08:58 3  21

Nebūs.

Prezidentgribis:kas nomirs pirmās potes, otrās potes nebūs! Priecīgus xuivid!

Kaķiem mājsēde Baigi gribas dzīvot baigi.
citi ieraksti taizelis22 d-grāmatā
Komentāri
Kencis: Jozke jau berzē savas smirdīgās roķeles ! .... katrs kas aiziet , un ja vēl pensionārs , tad kāda laime , - vairs nav jāmaksā ! ... var naudu sev kabatā iebāzt ! ... kā teica dižais tautu tēvs , Josifs Visarionovičš - net celoveka i netu problem ! ! !
#1
2021-01-22 12:19
taizelis22: Izmirtuves par 1000jevro mēnesī arī rullē!Joske atcerās savus senčus-vakcīna macht frei.:DDD
#2
2021-01-22 15:21
Kencis: Nu ko , atkal fašīstu laiki turpinās ! .... viena mamzele tagad aicināja ciemos uz kotļetām un arī pišu , bet tu jau parasts cilvēks nedrīksti iziet ārā no mājas pēc 22 !
#3
2021-01-23 00:19
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai tiesām Rīga ir kultūras galvaspilsēta? (18)
"bljagj, hui, joptvojmatj" dzirdu gan uz ielas, gan veikalaa... visur!
Nevainības prezumcija totalitārā valstī kā LV patreiz (21)
Pirms pāris gadiem visi pieminēja datu aizsardzību, patreiz jānēsā līdzi pase/ID un nepārtraukti katram veikala ...
eiro ieviešana (61)
Mani personīgi satrauc tā eiro ieviešana 2014.gadā...stabilitāte..garants... Bet laikam jau Latvijas iedzīvotāju ...
Kāds ir viedoklis par "ņēmējiem"? (19)
Kad sieviete ņem naudu par sex pakalpojumiem ,viņu sauc par prostitūtu.Latvijas pilsonis,mācījies šeit par valsts naudu ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅