![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
CoCoSan: Tautai nav takā apnicis spamot? Nez, par ko tie penzionāri uztraucas, ne viņiem lokdauns draud, ne kas. Nevar mierīgi mājās nosēdet?- mācās kokli spēlet vai čiekuru sīrupu vārīt.
#1 2020-12-21 17:12 taizelis22: Gribētu gan tu:Katru lai,kā es ,te gvelžos,aizved slēgtu rokudzelžos....xuivid!
#3 2020-12-21 19:09 Riebekle: Jācer, ka no citu uzvārdu kropļošanas un žults izmešanas labāk palika. :))
#2 2020-12-21 17:56 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Jūsu domas par AOC? (15)
AOC (Alexandria Ocasio-Korteza) ir šogad darbu sākusī ASV kongresmene no demokrātisko sociālistu partijas (nejaukt ar ...
Kā valsts pati varētu pelnīt naudu? (42)
Pēc iepriekšējās diskusijas manā DG man izkristalizējas ideja par to, ka tiešām mūsu valsts ir gandrīz bankrotā tāpēc, ...
Kāpēc Krievijas pašu augstāko amatpersonu bērni dzīvo ... (20)
Ne tikai dzīvo,bet pieņem ārzemju pilsonību.
"Nēģeris"... tas kur š no Āfikas. (43)
Ka viņus tagad pareizi jāsauc? Man te saka ka "nēģeris" esot rasistisks apzīmējums. Bet nevar taču par "afroamerikāni" ... | ||||||||