FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 taizelis22,  21-12-2020 15:59 6  53

Baigi gribas dzīvot baigi.

Baigi gribas tautai minēt

Kādus svētkus rīt liegs svinēt

Baigi gribas, ka nav prieka

Un neviena tuvinieka.

Baigi gribas, lai mūs baida

Vergu paklausību gaida.

Pavēl uzpurņos mums staigāt

Retāk elpot, mazāk klaigāt!

No K.D.

Bēguļojošā ķēkša, kalnādirsiete, pipirstais dĪvāns, kankariņš lai svin....

Nebūs. Vinnijs Pūks un viņa draugi.
citi ieraksti taizelis22 d-grāmatā
Komentāri
CoCoSan: Tautai nav takā apnicis spamot? Nez, par ko tie penzionāri uztraucas, ne viņiem lokdauns draud, ne kas. Nevar mierīgi mājās nosēdet?- mācās kokli spēlet vai čiekuru sīrupu vārīt.
#1
2020-12-21 17:12
taizelis22: Gribētu gan tu:Katru lai,kā es ,te gvelžos,aizved slēgtu rokudzelžos....xuivid!
#3
2020-12-21 19:09
Riebekle: Jācer, ka no citu uzvārdu kropļošanas un žults izmešanas labāk palika. :))
#2
2020-12-21 17:56
taizelis22: Tikpat kā nopisies....:D
#4
2020-12-21 19:11
joga: Jā !
#5
2020-12-21 19:30
taizelis22: Tikai tā!
#6
2020-12-21 19:39
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vēlēšanas taču vēl tikai priekšā? (13)
Tad kāpēc ir jau jābaidās no neievēlētas Saeimas?
Jūsu domas par AOC? (15)
AOC (Alexandria Ocasio-Korteza) ir šogad darbu sākusī ASV kongresmene no demokrātisko sociālistu partijas (nejaukt ar ...
Kā valsts pati varētu pelnīt naudu? (42)
Pēc iepriekšējās diskusijas manā DG man izkristalizējas ideja par to, ka tiešām mūsu valsts ir gandrīz bankrotā tāpēc, ...
Kāpēc Krievijas pašu augstāko amatpersonu bērni dzīvo ... (20)
Ne tikai dzīvo,bet pieņem ārzemju pilsonību.
"Nēģeris"... tas kur š no Āfikas. (43)
Ka viņus tagad pareizi jāsauc? Man te saka ka "nēģeris" esot rasistisks apzīmējums. Bet nevar taču par "afroamerikāni" ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅