![]() | |||
|
|
Iepazīsties
340 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
CoCoSan: Tautai nav takā apnicis spamot? Nez, par ko tie penzionāri uztraucas, ne viņiem lokdauns draud, ne kas. Nevar mierīgi mājās nosēdet?- mācās kokli spēlet vai čiekuru sīrupu vārīt.
#1 2020-12-21 17:12 taizelis22: Gribētu gan tu:Katru lai,kā es ,te gvelžos,aizved slēgtu rokudzelžos....xuivid!
#3 2020-12-21 19:09 Riebekle: Jācer, ka no citu uzvārdu kropļošanas un žults izmešanas labāk palika. :))
#2 2020-12-21 17:56 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
vai lapsaam ir olas? (41)
atkal riits nesis jaunumus.kaa vienmeeer.lasot zinjas zoklis atkaras.acis iepleshas un mati sliecas debesiis visi ...
Tracis ap svētku dienām (16)
Ko jūs domājiet par traci, ko mūsu tirliņi deputāti, tuvojoties rudenī Saeimas vēlēšanām, sacēluši ap jauno svētku ...
Vai nepieciešama krimināla atbildība Latvejas izzadzējiem ... (23)
Vispirms ir tāda lietu kārtība, kad noziedzniekam ir jāsēž cietumā, bet ne politiķim bez politiskās gribas, jo tas sevi ... | ||||||||