![]() | |||
|
|
Iepazīsties
120 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Damodara: Manam vīram divi kolēģi nomira,50g. divās dienās nosmaka,59g. nedēļas laikā, un viens patreiz ļoti smagā stāvoklī 42gadi.
Kolēģi nolēma atbalstīt netīro politiku un ´´labprātīgi´´ iegūlās zemē? Kad neskar, tad vienalga. #2 2021-01-21 21:27 jozolsen: Paradoks?!! Tie kuri pārslimojuši, gatavi potēties pirmie. Nu negrib otreiz riskēt, arī it kā bez "pazīmēm".
#3 2021-01-21 22:28 Kencis: Galvenais ir ar svešiem nezīsties un nelaizīties , un pakaļā nevālēties , tad tā zaraza nav bīstama ! 😄😆
#4 2021-01-22 00:45 Kencis: Skatos , te pat zemāk , kovid - idiots , pļekainītis atkal iepļūtījis savu murgojumu , un atrodas debīlie kas tam valdības sūdam, propagandistam tic un applaudē ! 😂😂😂
#5 2021-01-22 00:53 hiacintee: Zini, nav nekāds prieks gulēt ar 39 nedēļu, tas labākajā gadījumā, un saprast ka zāļu tā pa īstam nav, jāizlīdzas pretgripas līdzekļiem, un domāt, būs jābrauc uz slimnīcu vai nē. Personīgs stāsts, ja no tā paliek vieglāk.
#6 2021-01-22 13:41
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Hormonālie triecieni un svārstības. (8)
Kurš dzimums ir vairāk tam pakļauts? Individuāli gadījumi jeb ir kopīgas tendences? Nu čista v kosmos... sievietei ir ...
Fizioterapija (11)
Pēc smaga nelaimes gadījuma mācos staigāt no jauna. Iesakiet labu un pacietīgu fizioterapeitu. Man viss būs labi, bet ...
Ko ēst pēc žultsakmeņu operācijas? (5)
Bija žultsakmeņu operācija ar lakteroskopiju. Pēc operācijas ir nogurums, ēst gribas, putras negaršo. | ||||||||