![]() | |||
|
|
Iepazīsties
290 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
Cerinju_Peeteris: sen vairs neapmekleeju zaaliites Mamma vnmr ar aizdomaam veeroja manas zaaliisju tuures .. vinjai pamatoti likaas ka tas noziimee jaunu dziivi un jaunu meiteni :D tagad dziivoju kuurortaa ar pilnu dabas iespeeju komplektu tostarp Dzintaru mežparku .. proti ja esmu apslincis tad tas nau iespeeju truukuma deelj .. bet gan dziives stabilitaates delj :)
#1 2021-01-03 11:53 DanaL: Omītes pārējo laiku sēž aizkrāsnē, un tie 20 km viņām aiziet, tipinot pa māju.
Savukārt man tie ir 2-3, reizēm 4 riktīgi kardiotreniņi stundas pusotras garumā. Tak što nepūt pīlītes un nesalīdzini nesalīdzināmas lietas. Pats kaut 1 reizi nedēļā noskrien 10 km ar ātrumu vismaz tie paši 12 km stundā? #4 2021-01-03 14:14 Cerinju_Peeteris: ..Dan :) laba doma par amuuru un zaaliites korelaaciju .. vrb sanaaks staasts :D
#5 2021-01-03 14:16 VECA_PIEPE: Ar mani ir tā: atlika ar pirmo reizi, tā kārtīgi izsvīst trenažieru zalē, strikti ievērojot trenera ieteikumus,...uz regulāriem treniņiem uzsēdos kā narkoša uz adatas- vairāk kā 10gadi jau ir ripā. Uz COVID lockdown gan pavasarī, gan arī patreiz, Skotijā trenažieru zāles ir slēgtas. Ar ko arī esmu sapratusi- baigi esmu izlaidusies, bez trenera paļaujos slinkumā. It kā nejūtu, ka svarā būtu pieņēmusies, bet no visādiem našķiem jau vairāk kā 2gadi, esmu pilnībā atteikusies- negribu vairs piedzīvot otreiz tādu izbrīnu:
apsēdies ķemertiņā uz poda, apskaties sev riņķī un izbrīnā iesaucies: "Ārprāts, ta cik maza, pēkšņi, ir kļuvusi rūme ap podu manā vannas istabā!" :DDD #6 2021-01-03 14:49
Pārējos 26 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Paugstinati apgriezieni braucot (11)
problemas ar apgriezieniem Man ir mitsubisi carisma 1996 g mpi iesprice.. Bija parkarseta. tagat gredzeni nomainiti, ...
Zili dūmi palaižot (3)
Nāk zili dūmi auto palaižot, braucot kad uzsilst dūmu nav, kas varētu būt par problēmu?
Karstā laikā nevar piedarbināt Ford (5)
Varbūt kāds var ieteikt ko darīt. Karstā laikā nevar iedarbināT Ford Smax. Auto ir 2013 gada un automašīnai ir starta ...
Aukstam motoram dzesēšanas sistēmā spiediens (11)
Galīgi aukstam motoram dzesēšanas sistēmā spiediens. Vai tā ir jābūt? Atverot korķi nošņācas un arī paceļas antifrīza ... | ||||||||