FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Fantastic,  08-06-2020 18:19 9  56

PIRMĀ DIENA JŪRJĀ :D

! Mūsu kuģis un notikumi uz tā ir absolūti autonomi un nav uztverami saistībā ne ar citiem kuģiem, ne ar citām personām.

Un tā. Kas neatceras, mums ir lielisks kuģis ar nosaukumu "Matjtvojuzanoguzašibisjdazavidui" (sk. pāris ierakstus atpakaļ kuģi ar visu bildi un tā aprakstu). Lai peldētu ar lielāku pontu, mēs kuģim piekabinājām lielu baržu, uz kuras atrodas: liela pārtikas rezervju noliktava, turku pirts (ar visiem turkiem), 2 eco-šmeco WC, paliela koncertzāle 6 skatitājiem, kapsēta beiKtiem pirātiem, peldošu dzīvnieku kautķermeņu sadales un pārstrādes fabrika, parūku darbnīca ceļojuma laikā ablisējušiem vīriešu kārtas pārstāvjiem, 5D kinoteātris ieklīdušiem citplanētiešiem, uc extras (visas uzskaitīt nemaz nav iespējams). Pirmo peldēšanas dienu visu svinējām, izņemot stūrmani, kas sekoja, lai neuzskrienam virsū Baltijas jūrjas arhipelāgiem, kuģa vadības jautājumos mūsu kapteinis konsultējās pa rāciju ar cita kuģa kapteini, vārdā Tuskarions (kļička Tuša), kurš, kā vēlāk noskaidrojās, bija tikpat EREBUŠ kā mūsējais. Apēdām un izdzērām visu, kas glabājās uz bāzes kuģa (izņemot komandas locekļus, protams). Otrā dienā ķersimies pie pārtikas rezervēm uz baržas, kapteiņa palīgs sekos, lai nejauši neapēdam turkus, jo tie ir mūsu draugi un kalpo jautrai laika pavadīšanai pirtī. Dejas turpinājās arī naktī kuģa lielajā salonā, kā tas izskatījās, varat redzēt šeit. (Dejās redzamais vīrietis ir mūsu kuģa kapteinis Vsevolods Vobļeviča dēls Borzijs).

(turpinājums sekos)

OTRĀ DIENA jūrjā !!! Gregorijam HANA (uzsvars uz pēdējās...
Komentāri
Fantastic: Kāda centība! Vienai nestabilai perZonai pat momentā bija jāieiet no 2 nikiem, lai iespraustu 2 mīnas. Šit-o piepūli! :D :D :D
#1
2020-06-08 18:34
VECA_PIEPE: Zaļais par dančiem! :DDDDDDDDDDD

(pēc nakts deju uzdzīves, šķaupelē ieslauka sēmušku lušpaikas un uzsāk aktīvi berzt klāju)
#2
2020-06-08 19:50
Fantastic: Vau, paldies, Piepe, - lieka (čakla) roka un kāja uz klāja pašā laikā! :D
#3
2020-06-08 19:52
VECA_PIEPE: "lieka"(c) ?!!!!!!!!!!!!

(nikni nomet lupatu, ar kāju iesper spannim, izgāž tā netīrā ūdens saturu uz klāja un lepni dupsi gorīdama, aiziet,...zaļo paņem un ibāž pupiņtaļļā, tā vietā nomet sarkano)...Padūūūūūūūūūūūmaješ!
#4
2020-06-08 20:02
Fantastic: Piepe, nApiesienies vārdiem - redzēji takš, ka esmu priecīga par Tavu roku da kāju! :)
#6
2020-06-08 20:06
Vinetta: Vislabāk man patika:"parūku darbnīca ceļojuma laikā ablisējušiem vīriešu kārtas pārstāvjiem"
DDD
#5
2020-06-08 20:03
Fantastic: Ja gadījumā tāda liga gadīsies kādai no sievietēm uz kuģa, pagatavos parūku arī šamai. :D
#7
2020-06-08 20:07
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅