FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
JurisK dienasgrāmata
 Pirmdiena 01-06-2020 22:36 11  74

Alvas zaldātiņš

Ir pasaka par alvas zaldātiņu un papīra balerīnu. Nezinkādā sakaraā abi iekļuva krāsnī, un stāsta morāle ir par to, ka alvas zaldatiņš tā ij stāvēja, kamēr izkusa. Vispār jau viņš skatijās uz balerīnas augsti pacelto kāju un dēļ tās iemīlēja pašu dejotāju no visas savas alvas sirds. Vai viņš kaut ko arī domāja un apsvēra savā alvas paurī? Diez vai, pasakā par to nav striktu norāžu.Tā laikam ir pasaka bērniem, bet es viņu vēl tagad nesaprotu, to metāla zaldātu. Esot bijis uzticīgs līdz nāvei - kam uzticīgs? Augsti paceltai kājai, vai tai, kas uz zemes? Vai tam papīra veidojumam, kam nekādas līdzības ar metāla pastāvīgumu. Par ko vispār runa? Par sevi, protams, kā vienmēr.

Arbūzs no citas puses. Senču atmiņa.
citi ieraksti JurisK d-grāmatā (~339)
Komentāri
Cerinju_Peeteris: Tas bija mazliet cits laikmets un citi principi :DDD vislielaakaa jezga Europaas saakaas kad viens pateica ..tā es te stāvu un citādi nevaru [it kaa 95 teezes bet laikam tomeer taa muukjene kuru sjameejais veelaak appreceeja] :DDD ij tagad streebjam .. alvas zaldaatinjs redz tikai izkusa ..
#1
2020-06-01 22:44
JurisK: To gan nebiju dzirdējis! Viss cēlais galu galā atkal reducējās uz vairošanos:)
#7
2020-06-02 09:36
Gretta: Pārlasi nu vēlreiz to pasaku. Un nepaliec par alvas zaldātiņu ;) viņš nebija uzticīgs, viņš bija nelokāms... alvas zaldātiņam tas ir piedodams. Balerīna arī sadega. Tāda bēdīga pasaka :)
#2
2020-06-01 23:29
cherry88: principā.. papīrs sadeg pārāk ātri.. drīzāk tās ir kara atmiņas . un autoru neesi sapratis
#3
2020-06-02 00:07
kokote: Man jau šķiet, ka Andersena pasakas nebija/nav bērniem, nu tādā klasiskā izpratnē. Andersena dzīve, īpaši bērnība un jaunība bija ne nu tā jaukākā, tas arī ietekmēja viņa skatu uz pasauli. Visas viņa pasakas tādas smeldzi un traģismu pilnas. Un attiecībā ar sievietēm viņam arī neveicās kā gribētos, domāju tur arī alegorijas sakne.
#4
2020-06-02 00:40
kokote: Nesapratu tik, kāpēc ieraksts sadaļā veselība :)
#5
2020-06-02 00:50
Rafaela: skumjāku pasaku grūti iedomāties...galvenais varonis asociējas ar kādu ļoti tuvu radinieku P;
#6
2020-06-02 01:21
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Zobārstniecības Rīgā (14)
Interesē, kurās Rīgas zobārstniecībās varētu būt labākā cenas/pakalpojumu kvalitātes attiecība. Gribās salabot zobus, ...
Kas ir ugunszīme? (Lūdzu nejaukt ar zodiaka zīmēm) (21)
Gribētos vairāk uzzināt no ezotēriska viedokļa par ugunszīmēm (tumši un lieli pigmenti uz ādas) un tās nozīmi ...
Atsauksmes par valsts apmaksatam operacijam (11)
sveiki! man driz bus valsts apmaksata operacija degunam,gribeju uzzinat atsauksmes par apmaksatam operacijam varbut ...
Coca-cola gremošanas kaitēm (30)
Pirms kada laika izlasiju vienu rakstu anglu valoda,kur stastits bija,ka ar coca-colu var arstet gremosanas ...
Kā pazemināt asinspiedienu (18)
No rīta pie ārsta biju- asinspiediens 180/110.Ārsts nozīmēja analīzes, EKG un izrakstīja sirds zāles, bet tās ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅