![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
JurisK dienasgrāmata
JurisK: Ne tikai govis, arī pieaudzis mežs. Ne velti bīda likumu cirst vēl tievākus kokus, pamatojot ar SEG emisiju samazināšanu!
#3 2020-01-21 17:35 taizelis22: Boļševiki deputātiem-cūkkopjiem,slaucējām nelika kāpt tribīnē,lai dzer viesnīcā.Eiropisti slimo grētu izmanto.
#2 2020-01-21 17:35 vecais_peperkoks: Prātīgi un sakarīgi viss pateikts. Ļoti līdzīgi domāju un sajūtu . . .
#4 2020-01-21 18:38 Drole: Daudzi veel atceras Romas kluba biedru stindzinoshos paregjiojumus... https://youtu.be/zSDLRm3jhc8
#5 2020-01-21 23:09 neratni_stasti: Pirms 15 gadiem Rīgā bija vairākas ziemas ar -30, ap 2007. gadu, un vēl ap 2010.-2011. bija ziemas ar tādu pašu temperatūru un sniegu, kad katru rītu gāju darbināt mašīnu un cerēt, ka piešķils.
#6 2020-01-21 23:23 JurisK: Taisnība ir tāda, ka temperatūras tiešām ceļās, kopš kaut kāda 1960. gada, kad bija ļoti zemas vidējās temperatūras. Tieši ar šo līkni baida un kaunina pasauli.
#7 2020-01-22 08:48
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Tiem, kuriem patīk Tramps, trampisms, brexiti un lepēnas (19)
Piektdien bija Trampa inaugurācija un viņa runa vairākos manos paziņās ir izraisījusi sajūsmu. Taču The New York Times ...
Vai lejupielādēsi izsekojošo aplikāciju? (28)
Sakarā ar ierobežojumu mīkstināšanu visiem savā tālrunī būšot jāuzinstalē saucamā "izsekošanas aplikācija"... Vai tu ...
Ko jūs domājiet par pilsētu demolēšanu? (61)
Ko jūs domājiet par pilsētu demolēšanu, kas tagad notiek ASV? Ziņās rādīja, ka Eiropā jau arī šur tur sākas. Kā jūs ...
atkal deg/nodarbinaatiibas dienests (15)
shoreiz apvienoju divas teemas vienaa pirmaa..kaa rakstiju aizvakar ka eedinaataajiem peeksnji saakushas degt ...
Kur ukraiņi? (18)
Cik nu pēdējā laikā gadījies pabūt aizjūrās, ukraiņu valodā neviens bēglis runājam nav dzirdēts. Krievu valodā šamējie ... | ||||||||