![]() | |||
|
|
Iepazīsties
450 lietotāji on-line
114 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
KairaRaika: Baigā jēga sagaidīt 37.dienu ar tukšu vēderu un bez spēka🙄 A tā, izrokot autiņu, tur varbtūt vēl kādas spičkas vai zažigalku var atrast. Un var nokurināt koka bortus aukstajās naktīs. Vot!
#5 2020-03-17 11:10 AbrEgle: Nu redzēs redzēsi. Ja taupa enerģiju tad nevajag ne ēst, ne dzert ne spičkas. A tā - tās tikpat labi var būt lamatas, ja? Vēl kai arī nav zināms vai taisnība, a ja tur tanks aprakts? Enerģija iztērēta, ne spičku ne kurināmā un kurš ta ar tanku griķus pārvadā.
#6 2020-03-17 11:18 KairaRaika: Nu arī taisnība. Bet zin kā... Mūsdienās saka tā- Kurš neriskē, tas neēd griķus.
#7 2020-03-17 11:25
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Pupiņu zupa (23)
Padalieties savā pieredzē, kā jūs vārat pupiņu zupu? - vai pupiņas novārat iepriekš, vai uzreiz visu kopā zupas katlā?
Kā gatavo sausmaizītes no dārzeņu, sēklu u.tml. sajaukumiem? (5)
Jeb kā pagatavot "Dzīvās Dārzeņu Sausmaizītes" mājas apstākļos? Vai jums ir kāda pieredze vai zināma recepte, varbūt ... | ||||||||