![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
lazdarr dienasgrāmata
Vilksatkal: Vecīt , Tev darbā būs ilgi jāpisās ar to veco busu , 2 x spiežot sajūgu , bet tā jaunā beibe , papisīsies , pasūkās un pēc laika brauks ar jaunu auto , ar automātu ! :D
#1 2020-03-07 00:19 Vilksatkal: Pie kāda mēsla , sūda saimnieka Tu strādā , ja jābrauc ar veciem busiem, kuriem 2 x sajūgs jāspiež un ja nevar normāli samaksāt , lai nebūtu jātirgo vecas ziemenes , bet varētu tā vienkārši kādai uzdāvināt uz sieviešu dienu ?? ! :D
#3 2020-03-07 16:02 lazdarr: ...kuro dienu jau plostus laižiet, Pelēcīši?...jūsu runasplūdi, kā no kanalizācijas akas...pat sievasmāti nepažēlojāt!- kā nekā svētki rīt.
#5 2020-03-07 20:09 vilks28: Nu beidzot sapratpu lazdarr , tu viņas gribēji pārdot, lai sievasmātei puķes nopirktu , jā cēla gan rīcība. :D
#6 2020-03-08 08:48 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kā pārdot Somijā retro automašīnu? (4)
cik es redzeju budams Somijā viniem patik retro amerikanu automasinas. gribetu uzzinat ka es varetu pardot savu retro ...
Sitieni automātiskajā kārbā volvo xc60 D3 (9)
Volvo xc60 D3 automāts Parādījušies sitieni kārbā, kādi varētu būt defekti? Citreiz liekot draivā ir tādi jūtami ...
SAAB 2.3 automāts - atsauksmes un benzīna patēriņš (13)
Cik benzīna patērē SAAB 2.3 automāts/2002.g/ un kādas jūsu atsauksmes par šo auto!!!
Audi a4 3.0 TDI, 2005, nevar pielaist (6)
Tātad tikko noliku mašīnu, izkāpju, spiežu pogu, lai aizslēgtu mašīnu, bet nekā, neslēdzas. Iekāpju iekšā, mēģinu ... | ||||||||