![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
lazdarr dienasgrāmata
Vilksatkal: Bildē tās ziemenes pēc plikām neizskatās ! Tur apmēram ir 4-5 mm stabili , un ar tādām ziemenēm uz zemes , grants ceļiem auto labāk ir vadāms , nekā ar vasarenēm , nu un dabīgi kad vēl ir atkarīgs price lielums, ja prasa daudz naudas , tad nav vērts , bet par 1 vodkas pudeli var ņemt un braukt .
#2 2020-03-05 18:53 lazdarr: Vilciņ! Par vienu vodku tu trīspirkstu kombinē vari dabūt. A kakovo hrena tad es ar tām izvairos no aku vākiem? Ko a? Kas gribēs, tas dabūs un priecāsies!
#6 2020-03-05 23:03 vilks28: Vispār gruntenēm un bezceļiem ir speciālas riepas, nu plikas ziemenes toč nav variants. Nobrauc tu viņas pa asfaltu un nodod utilizācijā, vai naudas žēl . Vāks ¡
#3 2020-03-05 21:04 lazdarr: Laikam daudz ticis, ka tik nesakarīgi izsakies- a kur es vasarenes likšu, kas uz lietajiem diskiem ar ~3.8mm? Turklāt pa asfaltu...
#7 2020-03-05 23:07 Jurij__1962: vilkiem riepas nevajag, viņiem priekš skriešanas speciālas spilventīņas uz ķepām :)
#4 2020-03-05 22:18
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Mercedes A170 (13)
Iesakiet labāko no pašlaik pieejamajiem lietotajiem šī modeļa Mersīšiem. Kam jāpievērš uzmanība?
No riepas nāk karstums. (8)
Man mazdai 626, no priekšējās kreisās riepas nāk karstums, pārējām viss kārtībā. Kur varētu būt problēma?
Traktors T-30 ar 600 motorstundām 2000 gads.Kā rīkoties? (9)
Vēlētos zināt Jūsu viedokli cik tāds varētu maksāt, jo ir labā tehniskā stāvoklī.Vai tagad ir to izdevīgi pārdot.TIE, ... | ||||||||