![]() | |||
|
|
Iepazīsties
200 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
Marija_Anna: Par kaķiem.
Diemžēl tie nav tik patriotiski nozīmīgi un kaķim dzīve īsāka. Var nesagaidīt savu labo stundu. Piemineklis - arī. Taču tam ir cits statuss un cita stāja. Un gala beigās. Varbūt lielāks patriotisms būs savākt no atkritumiem kādu sev netālu nostūri un uzurēt to tādu. Dot savu pienesumu tur, kur desmitgažu projekti vēl nav ieplānoti. Ja izmetīsim vienu vārdu ( bet arī , ļoti nosacīti šīs dziesmas beigu daļā ) , tad es iecitētu šeit šo : " С чего начинаетс ;я Родина С картинки в твоем букваре С хороших и верных товарищей ; Живущих в соседнем дворе А может она начинаетс ;я С той песни что пела нам мать С того что в любых испытания ;х У нас никому не отнять..." #1 2019-12-02 06:26 DanaL: Lai ziedo kaķiem, ja tas "tuvāk sirdij" vai slimajiem. Bet lai nenoniecina iespēju ziedot kam citam.
Manis adoptētās kaķu meitenes KiseL un AnceU arī bija uz iznīcības sliekšņa, kad es tās savācu. Pirmās mamma bija apbērnojusies neapdzīvotas mājas bēniņos, un Kise jau bija izkāmējusi pusmežone. Anci draudēja nosūtīt jūrskolā. Tāpēc nekliedzu, ka tikai valstij un Rīgas Domei jāatbild par novārtā pamestajiem. Ļaujiet to darīt arī tiem, kas to no sirds vēlas. #3 2019-12-02 10:37 nazis: Nemēģināšu atbildēt uz šo jautājumu. Nav pareizas vai nepareizas ziedošanas.
#6 2019-12-02 12:40 rabinovics: brīva izvele - ziedojiet kam gribiet un var arii neziedot...nav vairs padomijas laiki kad visiem it kaa labpratiigi bija jaaziedo valsts aizdevuman un izveles nebija
#7 2019-12-02 13:21
Pārējos 22 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Klepus bērnam (18)
kas varētu palīdzētu pret klepu bērnam(1 gadiņš)zāles mēs jau dzeram 2 nedēļas bet klepus kā nepāriet tā nepāriet
Ārstnieciskā vingrošana bērnam (4)
Gribētu dzirdēt Jūsu atsauksmes par ārstniecisko vingrošanu Rīgā (kur? cik maksā?). Centru/ poliklīniku un klubu, kas ...
Skrituļslidas vai velosipēdu? (22)
Ir iecere dēlam iegādāt..skrituļslidas vai velosipēdu. Kurā mazāk sāpīga traumu iespējamība? Ar velo braukt māk(ar ...
Vietas došana autobusā (36)
iespējams ka jāsāk ar sevi? No rītu braucu ar autobusu,visi bērni kas sakāpa, apsēdās.Neskatoties ka vēlāk iekāpa omes ... | ||||||||