FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Geisha dienasgrāmata
 Sestdiena 17-08-2019 13:00 4  100

Doiču balle.

Vakar bija balle. Darba balle par godu firmas 20 gadiem. Visi darbinieki tika laipni lūgti. Šefs atvēra pudeli šampja. Pudele varena kādi vismaz 6-7 litri. Šampis Brjut - tas skābais, bet skaitās vislabākais. Tad sākās svētku maltīte. Ēdiens garšīgs. Zviedru galds. No dzērieniem bija Džims bims, šņabis un alus. Pēc pāris bima glāzītem sapratu, ka jāmaina dzēriens. Pārgāju uz alu. Alus labs. Atvēsināts. Vienā telts gala bija daņču placis. Nekas īpašs. Diskoteka. Darbinieki sasēdušies pie galdiem bariņos - poļi savā bariņā, rumāņi savā, vecās Kazahstānas krievuškas savā. Mēs 2 latvietes un lietuviete savā. Kas bija tālāk? Nekas interesants. Visi dzēra un iesiluši lēkāja diskotekas ritmos. Iesilušas krievuškas sāka kantēt brīvo poli un vācieti. Ar ko kantēšana beidzās nezinu, jo aizbraucu majās ar taksi kuru apmaksāja firma.

Latvijā ballējām. Johaidī. Vienā bijušā vīra darba tusiņa kuru vadīja Jakušonoks škrūves no grīdas leca laukā kā mēs dejojām. Šefs ar saviem vīriem Sertaki dejoja plecs pie pleca. Vienmēr konkursi, spēles. Vienreiz deju konkursā ar vīru dabūjām 1. vietu ( mēs kā uzvaretāji balvā saņēmām 3 prežus, lielo šokolādi un 3 litrīgu pudeli šampja). Tautai nebija laika piedzerties, jo visu laiku kaut kas interesants notika. Protams, kurš gribēja piedzerties jau vienmēr atrada iespēju to izdarīt. Īsāk sakot balles Latvijā ir intersantākas.

Vajadzīgs spēriens Re kā
citi ieraksti Geisha d-grāmatā (~146)
Komentāri
teo_dora: Dejoja tur tikai tāpēc, ka bija cittautieši. Ja būtu 100%% vācieši, tad nebūtu ne deju, ne rotaļu, ne dzeršanas. Sēdētu pie galdiem, ēstu, ēstu, ēstu un šausmīgi skaļi smietos, es pat teiktu, rēktu. Biju kāzās, kur neviens nedejoja, kaut cilvēku bija ļoti daudz. Visu laiku tikai ēda. Sievietes parasti nedzer. Ļoti reti pa kādam vīrietim ko ierauj. Es pašos vācijas pirmsākumos, biju vienā jubilejā. Kādi 7 ļoti gari galdi. Es pie paša pirmā, un pie galda pirmā. Pienāk pie manis meitene, rokā grozs ar dažādiem dzērieniem, man prasa, ko dzersiet, es parādu uz 1 pudeli, kaut nav ne jausmas, kas tas ir, man ielej 30 gr. Un es jūtu, ka visi manā tuvumā esošie pārsteigti uz mani skatās. es nesaprotu, kāpēc. Kad pie tā galda visi esošie, apmēram 25 cilvēki, uz jautājumu, ko dzersiet, atbildēja, nein, danke, man pieleca, ka šeit nedzer. Piedāvāšana tāda simboliska.
#1
2019-08-17 20:40
Geisha: Tad nu gan tas bija viens šausmīgs pasākums.
Mana darba ballītē vīri kad piedzērās tad gan krievuškas viņus aizvilka dejot ....un kas zin kur vel pēc balles.
#2
2019-08-18 12:23
Letija: Ir kaut kāda kultūru atšķirība, protams. Ne vienmēr var teikt, ka tas ir slikti un ka tas, ko ļoti vēlamies ieraudzīt, ir dejojoši piedzērušies vīri.
#3
2019-08-18 12:36
Geisha: Vācija ja arī gribētu tādā darba ballītē uzrīkot kādu konkursiņu vai atrakciju vajadzetu spēles noteikumus izskaidrot vismaz 3 valodās - vācu, krievu un poļu.
#4
2019-08-18 21:45
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kur padejot, paklausīties mūziku? (6)
Simtu gadu neKur nau būts! Kur šovakar varētu aiziet? varbūt kāds var pateikt priekšā?
Dziesmu totalizators (10)
Kā jums šķiet, kuram izpildītājam ir vislielākās izredzes maijā pārstāvēt Latviju Eirovīzijas pusfinālā? Vai jums ir...
KUR aizvest pakistānieti Rīgā? (39)
Tikai cilvēcīgi, bez rupjībām un idiotiskiem padomiem!
oHo tusiņš (32)
Būtu jāsariktē vecgada vakarā ,kāda Oho balle, kurā piedalās tikai reģistrētie Oho lietotāji.
Nauda dzimšanas dienā (22)
Cik lielu naudas summu dāvināt cilvēkam 30 gadu dzimšanas dienā?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.