FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
InJanis dienasgrāmata
 Otrdiena 30-04-2019 11:42 1  12

Nav nekāda darbalaužu vispasaules šowa 1 maija. Atveriet acis, aptveriet patiesibu, neļaujiet sevi m

Patiesība neviena priekšā nelokas.

Atvērsim savas acis, kas mums piepūstas ar dažadu miglu, no sen seniem laikiem.

Atdarīsim savas ausis, ļausim brīvi ieplust mūsu sirdīs, dvēselē, saskaņa ar pasaules harmoniju, kārtību, patiesibai, kas nelokās, nekādu varu, iekārtu, melu mašinērijas priekšā.

Vav, un nekad nav bijis vispasaules darbļaudīm, dažādos laikos, pie dažādām varām saistības ar izdomātu, pilnīgi `no pirksta izzīstu ` svinamo dienu 1 maijā.

1 maijs pasaules vēsturē, ir nozīmīgs ar to ka ka tiek dibināta masoņu apakšuzņēmuma-filiāle, iluminātu (1) kustība ( dibinātājs Veishaupts ( 2) ), ko ik gadus godināt bija lēmis 1889 gadāParīzē sanākušais sociālistu kongress (3).

1 maija(4) `iemānīšana " cilvēku apziņā kā Satversmes sapulces darba uzsākšanas diena 1920 gadā , bija vairāk kā veikls valdības vairākumā esošo sociālistu provokācija ( skatīt 1889 gada Parīzes konferenci ).

Tas vis ļāva vēlāk sociālistiem legāli izvest ielās ļaužu barus, skandēt lozungus, un vajadžibas gadijuma, rīkot vardarbīgas provokācijas-sadursmes, ar citādi domājošajiem (5) ( kā tas vis izskatījās reālajā dzīve, atcērēsies tie kas pieredzēja padumijas uzplaukuma gados uz ielām "izdzītos `miljonus cilvēku, kas svinēja `darbaļaužu svētkus", attiecīgi pamatā stingri piedzeroties viedā milicijas uzraudzībā

Šo veiklo 1 maija afēru, sociālistiem izdevās `izbīdīt "piemānot , virāk kā izglītoto, patiesi tautas `tēvu "Čaksti, kurš vēlāk nonāca vairāk kā asā konfliktā, pat nesveicinoties, ar tirgoni, pat Fon der Golca nicīgi nosaukto par"salmu vīru"Kārli Ul-man ( padomājiet, vairāk ka latvisks uzvārds Ul-man, pat laikākad notika tautiska pārlatviskošanās, un Grinbergi, kļuva par Zaļkalniem, Rozenbergi, par Rožkalniem.

Tā kā.......... kā māca kristietība, Išua ( Jēzus īstais vārds ) teiktais ir bijis `Mācieties atšķirts graudus ( vērtīgs ) no pelavām ( absolūti lieks, nevērtīgs ), jeb..... lai arī tuvējā parkā, maza suņa atstāta kaka, vizuāli ir līdzīga konptei, kas bērnībā ir mēģinājuši ;-))))) zinās, ka pēc garšas tas galīgi tā nav.

Nedaudz, pieejami mēdiju apskaidrojumi, manis pieminētajiem cipariem teksta.

1-Bavārijas iluminātu biedrība tika dibināta 1776. gada 1. maijā. Ordeņa pamatlicējs Veishaupts bija ievērojams deisma uzskatu pārstāvis un līdz ar to viņa dibinātā organizācija aktīvi propagandēja šos uzskatus.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Ilumin%C4%81ti

Nedaudz par Iluminātiem mēs redzam slavenajā filmā-grāmatā Dena Brauna `Da Vinči kods`

2-Johans Adams Veishaupts (vācu: Johann Adam Weishaupt, dzimis 1748. gada 6. februārī, miris 1830. gada 18. novembrī) bija vācu filozofs, brīvmūrnieks un iluminātu slepenās biedrības pamatlicēj

3- meklejiet netā, vai savās atmiņās no padumijas laikiem .

4-1 maija ielu massu demonstrācijas nonāca līdz pat agresīvām ielu sadursmēm starp `siseņiem` SSS, Stradnieku Sociālistu Savienība vai nesaredzas fonētiska līdzība ar vācu nacionālsociālistu SS ), un Latvju Nacionālo klubu.

Sīkāk, domājiet, salīdziniet, uzziniet, lasiet grāmtās, aizspogulijas ( i-neta ) , bezgalīgajās Marakota bezdibeņa dzīlēs, domājiet, spriediet, un neļaujiet sevi muļķot.

Katra ziņā... pavasaris arā aiz loga, un mūsu sirdīs ;-))) pasmaidiet, un pasaule ar savu mīļumu ienāks jūsos.

No rīta es priecājos kas es BŪSU

Pa dienu, es priecājos kas es ESMU

Vakarā es priecājos, kas es BIJU, un BŪŠU rīt. ;-))))))))))))))))

Pētera Radziņa biedrība. Reizi gada tautieši-pasažieri !!! tikai...
Komentāri
Piparkuka: Paldies!!
#1
2019-05-02 14:31
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

latvu zeme (15)
ka jus domajat ...cik macijos vesture parasti zemes tika iekarotas tadel tika raditi pirmie nodokli lai uzturetu armiju...
Uzdrošināšanās. (39)
„Lielaka beda nav taja ,kad viens cilvēks atrod sevi drosmi darit citiem launu,bet gan taja ,kad citi paklaujas...
Krievijas intereses Baltijā (32)
Pedeja laika Amerikanu vad. prese (NYT, The Time uc. ) paradas militāro personu pazinojumi par Krievijas gatavojošanos...
Eirovīzija un citas dīvainās kultūras izpausmes Latvijā (31)
Atvainojos, bet pilnīgs sviests. Kas tas bija??? Mēs piedāvājam un izvēlamies šādus mēslus? Pēdējā sakarīgā dziesma,...
Saka,ka mūsu vidū ir 80 procenti muļķu....man sāk... (37)
cilvēki degradējas ar katru dienu...ne viens īsti neorentējas,ne politikā,ne sportā..,kā kaut ko uzprasa nav pat..par...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.