FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 bernadeta,  10-03-2019 09:15 11  145

Par iepazīšanos

Neapšaubāmi kādam, un ne tikai kādam, bet daudziem, tas ir izdevies. Tieši tāpat, kā kādreiz cilvēki iepazinās izmantojot iepazīšanās sludinājumus, tieši tāpat jaunieši mēdza joka pēc uzgriezt kādu telefona numuru, parunāties, un, ja nu sanāk. Zinu, kam ir sanācis.
Bieži var šķist, ka šī mūsdienu tā saucamā virtuālā, bet, kas zina, varbūt kādreiz daudz īstākā pasaule, ir vieglais un ātrais risinājums, lai iepazītos. Jo, piemēram, informācijas iegūšanas un laika aizpildīšanas funkciju veic lieliski.

Nesen lasīts salīdzinājums (Uģis Kuģis), ka iepazīties internetā ir tas pats, kas ķert pokemonus. Skan tā mazliet nicinoši, jo pokemons tāds dīvains radījums. Taču patiesībā jau nē, pokemons nav dīvains, tas ir neeksistējošs radījums.

Un lielai daļai iepazīšanās ir kā pokemonbūšana. Nav gan zināms, pats esi vairāk pokemons, vai tas otrs. Tas atkarīgs no tā, cik daudz apzinies savas vēlmes, cik godīgs esi. Savā ziņā visgodīgākie, lai arī nepatīkamākie, ir tie, kuri ātri un godīgi atzīst, ka meklē partneri seksam. Un ne tāpēc, ka visi tādi, ne tāpēc, ka tas prē. Tas ir skaidri, apzināti un definēti.
Taču liela daļa izmanto cits citu savu ilūziju apmierināšanai. Cilvēks, kurš rada stāstu, un sastop kādu, kurš šim notic. Kas ir nelāgais? Tas, kurš notic, ir patiess savās emocijās, viņš dalās ar savu dzīvi, otrs to izmanto. Viņš nekad nebūs patiess, viņš nekad neatklāsies, viņš nekad nedos to, ko vēlas izmantotais. Viņš iztukšos un dzīvos tālāk. Viņam jau ir sava dzīve. Kas tajā pietrūkst, tās ir šīs patiesās emocijas, un tās viņš tver šajos saitos.
Visbiežāk tie ir izglītoti, emocionāli stabili cilvēki. Viņi iepazīstas gadiem, jo meklē īsto. Viņi dod jums cerību, ka īstais/ā varētu būt jūs. Jūs patiešām kādā brīdī varat sajusties īpašs un novērtēts, un saikne, virtuālā saikne kļūst ciešāka. Un tad tā pārtrūkst, jūs esat nesaprašanā, kas notika. Nekas nenotika. Šis cilvēks piesātinājās, viņa reālajā dzīvē parādījās citas lietas, viņam šobrīd vairs šī virtuālā komunikācija nav vajadzīga.

Protams, mēs visi esam pieauguši cilvēki, apzināmies ko un kāpēc darām, un kāpēc piedalāmies šajā pokemonu ķeršanā.

Atkal un vēlreiz
Komentāri
SpoguliitisTM: No mana viedolja visgodiigaakie ir tie, kas vienkaarshi taadi ir.
#1
2019-03-10 09:51
SpoguliitisTM: P.S. Staastu radiitaaji...? To lasiitaaji? Abas grupas garaam!
#2
2019-03-10 10:00
Jurijs1962Augums163: Nezinu kas pakemoni ir - jau 20 gadus šo vārdiņu dzirdu, bet neinteresējos.
Katram cilvēkam ir sava sociāla vērtība atkārīgā no viņa/viņas ārējam un iekšējam dotībām, materiālo un sociālo statusu, utt. Atbilstoši tām viņam/viņai ir potenciālo ligāviņu / ligaviņas loks. Man ir ļoti šaurs, Tev noteikti daudz plāšāks. No tā mēs i izvēlamies.
Problēma ir tā, ka mēs baidāmies pateikt/atbildēt tam otram cilvēkam - Tu patiki man, es patīku Tev ? Un tas viss, un nevajag nekad iemīlēties uzreiz ne uz 1 līdz tauriņiem vederā, bet vēlāk sacerēt tēmas kā šita.
#3
2019-03-10 11:56
bernadeta: Kāpēc nevajag? Kāpēc tēma slikta? Tā nav adresēta kādam personīgi, citādi nebūtu publiska.
Un godīgi varu teikt, ka esmu bijusi abās pusēs. Nē jau es tā labā ;)
#4
2019-03-10 12:08
sauljuks: Ticēt vai neticēt - tā arī ir izvēle. Uzticēties, atvērties - arī tā ir izvēle. Vēlams tās visas ir izdarīt apzinīgi un vēlāk nemeklēt vainīgos, kad paša ilūzijas nav īstenojušās.
mazāk vajag katram pašam dzīvot savā izsapņotajā stāstā, vairāk prast saskatīt realitāti, mazāk būs jāviļas.
#5
2019-03-10 12:46
jozolsen: kā tādus dundukus laiž masu mēdijos. ´´Savu sievu nav redzējis pliku´´Kuģis
#6
2019-03-10 13:20
Lapsa18: Raksts ir labs,tèma ir aktuàla,jo tiešàm oho portálà nav likts godīgums pret godīgumu.
piekrītu Jurija viedoklim.
#7
2019-03-10 13:32
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.