FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
InJanis dienasgrāmata
 Trešdiena 06-03-2019 13:23 1  22

Paskriesam !!!!! nieka 3100 judzes paskriesam.

Labdien, labdien talie, un tik... šķīstīas, šīs aizspogulijas Alises, un varonīgie, cēlie Šrekvaidigie, digatali, ciparotās būtnes;-))))

Ka atkal gadijās, kā nje...sadzīves-dzīves vēji pagajušajās brīvdienās mani bija ienesuši paklausīties, dzīvē apskatīties uz Šri Čin Moja ( 1) ultraskrējiena 3100 jūdžu (2) garumā, daudzkārtējo finišētāju (3), meditācijas popularizētāju no savas prakses, un dzīvesveida no Ukrainas Oļegu (4).

Ko tur teikt, ko man piebilst ? Tā ka šajā jautājumā neuzdrīkstos izteikt savu viedokli, ij tapēc biju spiests ar roku mechaniski pievert savu zinātkārē (5) atkārušos žokli, ij svētdien, Uzvaras parkā, pl 12 pavērot minēto Ukrainas cilvēku, skrienot, praktiski.

No viņa stāstītā Vecrīgas sporta muzejā (6), atmiņa palikušas sādas viņa atziņas, kuras izteicis skolotājs Šri Čin Mojs ( esot viņa uzrakstīta, bet pēc viņa vēlēšanās nepublicēta grāmata `Manu sportisko sasniegumu noslēpums-meditācija) (7).

Debeskrāpis sākas ar pamatiem (8)

Augstākais dzird visas skrējēju lūgsnas.

Vispirms ticēt, tad darīt nodomāto.

Viņa izteiktais salīdzinošais aforisms, ar joka piegaršu ;-))) " Agrāk es lūdzu Dievu par to lai man būtu jauns, ļoti labs velosipēds, es tādu nozagu ! tagad man ir jāludz Dievs par piedošanu.

Tāpat minēja anekdotisku pimēru no viņa praktiskās dzīves. Reiz skrējiena laikā vinš redzējis uz soliņa sēzam tādu kā nomāktu paziņu, pieskrējis klāt, sasveicinājies, jautājis, ko tu draugs tāds saīdzis sedi uz soliņa ar kapejas krūku rokās? "Esmu ta kā saguris, uzrunātais atbildējis" jauks gan tev sagurums, pie sevis pasmaidijis skrējējs, es nēsmu gan saguris, lai arī skrienu jau 20 ! dienas.

Par tālskrišanas īpatnībām, kuras viņš minēja praktisko padomu sadaļā.

Tulznas uz kājām, iegūtas ilgstošas skriešanas laikā ! Vis atkarigs no ģenētikas-DNS, kādam ir, bet kādam gandrīz ka viņam nekad nav.

Pret tulznu veidošanos labi palīdzot kokosa palmu ella, ij ja sāk veidoties tulznas, tās pēc iespējas jātur sausā vidē.

Iekš USainajiem, esot specāla , lielum liela industrija, kas ražo pēdiņas, pretulznu plāksterus speciāli skrējēju publikai.

Nedaudz izskaidrojumi, kurus esmu saciparojis augstāk.

1-Srī Čin Mojs, izcils meditācijas skolotājs, ilgadīgs ANO miera sūtnis, šķiet virsvadoņa Kofi Anana laikā, latviski pieejama Valda Svirska tulkota viņa aforismu-pastāstu grāmata `Prieka spārni", Latvijā irais Šri Čin Moja meditāciju centrs, pāris reizes gadā uz lielākiem koncertiem atbrauc viņa daudzpusīgo mūziku muzicējošie pasauli apceļojošie mūziķi. Ar šadu koncertu es personīgi iepazinu šo mācību, pēc koncerta Latviešu biedrības nama, au gadus trejus atpakaļ. Daži, lai ari nosacīti haotiski ieraksti manā Dienas Grāmatā jāsktās jums pašiem pašķirot DG uz apmēram gadu senāku posmu atpakaļ.

2-3100 jūdžu ultraskrējiens, kurā uzvarētājs ir tas kas paveicis šo distanci, ar laika limitu 51 diena ( kā papildus bonus 52a diena, lai pageitu iesākto-finišētu) Nav ne uzvarētāju, ne zaudētāju, nav laika limitu, rekordu, galvenais uzvara pār savu lielāko ienadnieku-slinko EGO, allž čīkstošo ES, MAN, ij t.t.

3-Finišs, galvenais kā minēju augstāk, ir uzvarēt sevi, ij pabeigt nieka 3100 jūdzes, nieka 52vās dienās.

4- Ukrainas lielskrējējs skatāms arī aizspogulijā lebedev.org.ua

5-Zinātkāre vai ziņkārība ? Man piemīt zinātkāre, nepārvarama ;-))) alaž uzzināt ko jaunu, manis interesējošu, reāli dzīvē redzēt DailalLamu, Mairi Briedi, vai ppērn rudenī Rigā viesojušos Romas papu.Ziņkārību manuprāt vislabāk raksturo padumija slaiku karikatūrās attēlota tantiņa, ka spa atslēgas caurumu lūr sveša, komunālā dzīvokļa guļamistabas atslēgas caurumā.

7-Sporta muzejs vecrīgā Alksnāju ielā 7, pie Reformātu božnjicas, ejot no centrālā "unīša"uz Pēterbaznīcas pusi, nogriežoties pie viesnīcas Radi ubn Draugi, vai pirms agrāk slavenā Vecrīgas Īru kroga. Muzejā daudz kas interesants saistībā ar sportu, mūsu olimpisko medaļnieku trofejas, noteikti apmeklējiet kopā ar bērniem, vai sadzīviskā sporta cienītājiem.

7-Meditācija, manisprāt, moderns, un jau vairāk kā apbružājies vārds, līdzīghi ka joga, kristietība, musulmanisms, budisms, ij t.t.Vārdi kas ir vairāk ka neko neizsakoši. Esmu jautājis daudziem meditacijas īsteni pazinējiem, un nonācis pie atziņas, ka man ausīm vislabāk skan "koncentrētā apcerība `, ja vēl tiktu vaļā ar līdzvērtīgu-atbilstošu vārdu, no svešvārda `koncentrētā" būtu pavisam labi;-)))

8-Kā kādā savā pirms Jaunā Gada uzrunā dievkalpojumā Doma baznīcā, teica manis vairāk ka respektētais katolu virsvadonis Stankēvičs, lai sabrucinātu lielu, spēcīgu ēku, ir vajadžigs to sak brucināt no pamatiem. Par pamatiem šeit domātas cilvēku tradicionālās ģimenes. Par Stambulas konvencijam, uzbrukoši agresīvi viendzimumu attiecību armiju, spriediet, domajiet paši.

P.S. Šo svētdien, pl 12tos, pie tautā sauktās `konjaka pudeles"Uzvaras parkā, notiks bezmaksas miera skrējiens tikai 2 ! jūdžu garumā, aicināti piedalīties visi, gan lieli, gan mazi. Skrējienam nav nekāda sakara ar sektatismu, politiku, vai reliģiju demagoģiju. Viena sauszemes jūdze, apmēram 1, 6 km, tātad kopa, nieka 3, 5 km, kuru laikā nav laika kontroles, labāko, sliktāko sadalijuma, var iet, skriet, velties, celties, stumt berna ratiņus, ij t.t Visi laipni aicināti puiedalīties gan skriešanā, gan vienkārši pavasarīgā verošanā

Pagari gan man šis rakstītais sanāca, bet...... gas gari rakstas, tas labi rakstās ;-))) Raiņa vārdiem sakot `Kas nav pierakstīts, tas zudis"

Domājam, smaidam, meditējam, skrienam, kopā sasmaidamies ar pasauli un pavasari.

Ja kāds (ieteicams sievišķiga personā) vēlas uzrakstīt, laipni gaidīšu mezadjadja@gmail.com ( diemžēl mezavecis iekš visu mašu, māšu, visszēlsirdīgo māšu mates google jau bija aizņemts ), vairāk kā bieži esmu no savas lauku plantāciju Šraienbushas netālajā Mežaparkā, kur kā no bērnības cauru gadu copēju, peldos, skrienu, vellojos, ēdu mezā mellenes mellu muti, lasu daudz sēnes, ij t.t.

Ak pavasar, ak pavasar, tu visiem iekš HOHO sirdes dullas dar ;-)))))))

S vosmim martom vas, ljubimije zenscini. Ak... aizspogulijas Alises,...
Komentāri
Cemodans: Šitais Šrī Čin Mojs meditācijas centrs viena trakoti laba vieta laikam.
Daudz mīnusu laikam tāpēc, ka neskrien neviens un nemeditē, sagurušie aizspogulijas ļaudis 😀
#1
2019-03-06 18:54
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Tetovējumi uz ķermeņa dažādās vietās, par dažādu tematiku (44)
Jautājums sievietēm - vai Jums patīk, ja vīrietim uz ķermeņa ir dažāda izmēra un tematikas tetovējumi -puķes, ķēdes,...
Peldkostīms baseinā (12)
Tās, kuras iet uz baseinu un velk sporta peldkostīmu - viņam taču nav iestādātas krūštura daļas un tāpēc izspiežas...
body bike (11)
Sveiki. Kurs ko zina par body bike? sjobriid ta ka saku pieradinat savu kermeni uz fizikam aktivitatem, vienkasji vajag...
Pareiza skriešana (21)
Gan pēdējā pusmaratona laika,gan nu jau pēc tā nezēlīgi sāp ceļi....Ir kādas idejas domas no kā tas varētu būt?Iepriekš...
Pašaizsardzības kursi (15)
Vai kādam nav zināms, kur var apgūt pašaizsardzības kursu?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.