FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
InJanis dienasgrāmata
 Pirmdiena 04-03-2019 15:07  26

Ak... aizspogulijas Alises, aapsveiciens jums varda dienā.

Ak.... šķīstā, ak tikumiskā Aizspogulija, ak.... taja mītošas tik bezgala jaukās, tik......mīļās, uzticamās, un ... neatkārtojamās Alises ;-))))

Jel reizi gadā, tik reizi gaadā vien, ir jūsu kolektivā vārda diena.

Ko vēlēt man, ko bilst, jel kādas zvaigznes jums pie kajām bērt, ij kādas pienest klāt, no tālākajiem visuma vis, vis, vis romantiskākās planētas noslēpumainajiem nostūriem, būs vis ko jūs vēlēsaties, visas jūsu vēlmes es piepildīt steigšos, ne mirkli nekavēdamies es būšu klāt.

Jel esiet vēl, kauč brīdi, mirkli palieciet, šeit, tagad, šajā mirklī, kas šķiet nebeigsies nekad ! Jūs esat, nemainīgas, palieciet šeit mūžam nedziestošas, bet es...... dzisīšu ka kvēla dzirkstela, kas tavu mīlas ugunskura siltumu atstājot, pazūd tumsā, aiz sevis neatstājot nekā, ne nieka nēsmu es no svara, pat maza mīlas upes piliena es tava vērts.......................tu Alise man būsi allaž, kā tāla nekad neaizsniedzama zvaigzne... ka sapnis kas izūd ka rīta rasa kad to pirmie saules stari skauj un glāsta.

Koroče tautietes............apsveiciens jums vārdenē visām, koroče turat buru ;-)))) ij pupus augšā.

P.S. Manis lietotais vārds Aizspogulija, iraid man ši izVirtuala pasaule, i-neta dzungļi, kur manā skatijumā patiesības iraid maz. Ij Alises iraid visas šīs aizspogulijas tantes.

Koroče ari par runas-rakstu žanra maisteru Kerolu Luisu, par izdevniecību Liesma, par 1975 gadu, par tulkotāju no angliešu mēles, Elfrīdu Melzbārdi, par nelielo izdevuma metienu 120 000 eksemplāros latviešu valodā

Koroče za poņimaņije tautietes Alises.

Paskriesam !!!!! nieka 3100 judzes... Latvāņu haikotājs vulgaris ( haikotājs...
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.