![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
siikaa16 dienasgrāmata
janisb: Nepūlies velti - ar 8 klašu izglītību ķīmija un menuets ir tumša bilde, reaģē tikai uz to, ko saprot :D
#4 2018-11-03 19:56 Garoznieks: Malacis, mazā!
Būtu es tikpat glīts un stalts kā 20 gadus atpakaļ, es piedāvātu Tev Menuetu :)) #5 2018-11-03 21:07 Ronis26: Deja,kurai seko Minets.......Orģināla pieeja.
Vīriešiem prātā ir Sex....un ,ne tikai Tas ! Atliek dzīvi dzīvot ,vienīgi Menuetā !!! #7 2018-11-03 23:54
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Padomju laika ēstuves Rīgā (13)
Kur varēja dabūt 1/2 , 1/4 vistu (cāli) un kā tas iestādījums saucās, bija kaut kur čaka vai Kr Barona ielu rajonā?
Valentīndienas pasākumi (9)
Kāda info par Valentīndienas pasākumiem šogad? Kur, kas notiekās, kādi ieteikumi.
Iesakiet restorānu Rīgā senu neteiksim - vecu biedru ... (10)
Galvenais akcents - kaut kāds nosacīts privātums - varētu būt galdiņi nišās vai kā tā... Kas no biedriem nav redzēts 5 ... | ||||||||