![]() | |||
|
|
Iepazīsties
280 lietotāji on-line
72 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
fargo: nē, makartniju negribu. negribu neko no tā. man daudz kas patika. negribu. tikai relaksējoša mūzika. lai apziņai dod harmoniju. doks man teica, ka es pat ievadīts miegā nespēju beigt funktierēt. :) mieru man vajag. dvēselei.
#2 2018-10-02 15:42 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
TV varianti (11)
Dzīvoju īrētā dzīvoklī. Gribu TV. Kādu operatoru vai TV veidu (sat, kabelis, mobilā tv u.t.t.) iesakat un kādu ...
Meitene ar pūķa tetovējumu un... (16)
sveiki, nevaru netā atrast zviedru filmas "Meitene ar pūķa tetovējumu", "Meitene, kas spēlējās ar uguni" un "Meitene, ...
"Līvi" nomira? (23)
Cik saprotu, viens patentēja nosaukumu un nosaukumam kirdik. Kādēļ viņš tā darīja? | ||||||||