FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
RRAGANA dienasgrāmata
 Trešdiena 14-02-2018 06:26 7  52
Žube

Žube

Viņa dzīvoja kaimiņmājā, pāri ielai. Žube. Tā viņu iesauca tētis. Žube, Žubīte-arī pārējie pierada viņu tā saukt. Īstajā vārdā reti viņu kāds sauca. Reti, jo Žube ļoti ļoti ātri prata atrast kopēju valodu ar jebkuru.

Diez ko gudra prātā Žube nebija. Bet bija dikten labsirdīga. Pārsvarā, kad viņa redzēja kādu labumu no draudzības personas. Vai arī, kad bija ko ļaunīgu sastrādājusi aiz muguras, labvēlību izpelnījušai personai.

Žube bija bezgala vientuļa. To es sapratu, kad neko vairs nevarēja glābt. Pirms tam par to nedomāju. Žube vienkārši bija. Bija un viss. No viņas nevarēja tikt prom. Viņa uzradās, kad pati gribēja.

Žube apprecējās ļoooti jauniņa, vēl nebija pilngadīga. Ar sirsniņu zem sirsniņas. Tēvs sarīkoja brangas kāzas. Visi ēda, dzēra, lustējās pa īstam, kā jau tolaik tas notikās. Daži arī izkāvās. Arī līgavu zaga. Nozaga. Pēc daudziem gadiem uzzināju, ka šī pati noslēpās ar zadzēju. Kaitināja jauno vīru. Sēdēja abi ar zadzēju un gaidīja, kad šos atradīs..

Grūti Žubei gāja ar jauno vīru. Naudu viņš prata taisīt. Taču sievieti cienīt neprata. Trīsstāvīgie, piecstāvīgie vārdi bija ikdienas neatņemama sastāvdaļa.

Pēc vairākiem gadiem, reiz Žube vēlā vakarā atskrēja pie manis. Vai varot palikt? Nu protams! Sēdējām, blenzām krievu televizorā, kurā varēja ko redzēt tikai tad, ja bija aptumšoti logi. Un klusējām. Stundas trīs. Žubes acis šaudījās. Pēkšņi viņa sāka stāstīt, ka vīram esot cita. Esot pieķērusi, visu zinot. Šķiršoties. Iešot prom. Nekur Tu neaiziesi, smaidot noteicu. Paliksi pie viņa. Nē! Aiziešot!

Neaizgāja. Pēc dažiem mēnešiem uzzināju par vēl vienu sirsniņu zem viņas sirsniņas…

Kā nu bija, kā nebija, nodzīvoja vēl gadus 5 viņi kopā. Sūdīgā emocionālā diskomfortā. Vīrs materiāli spīdēja banģugānu veidolā. Žube degradējās psihoemocionāli.

Kad baņģugāns paziņoja, ka aiziet pie citas, Žube jau bija tam gatava. Bija gatava arī iztiesāt savu daļu no kopdzīves. Dabūja apģērbtu figu. Advokāts, pie kura viņa griezās, izrādījās baņģugāna korišs. Jaunā brūte (izrādījās ir tā pati, kas toreiz jaunībā), pēc skata bija neizsakāmi līdzīga Žubei. Žube domāja, ka tā ir iebarojusi viņas vīru. Bija pazīmes. Un krievuškas tā mēdzot darīt, Žube teica.

Gāja laiks. Draugu un paziņu Žubei vēl joprojām bija miljons! Jo tālāk dzīvoja, jo vairāk bija. Kur viņa viņus dabūja? Kā piramīdu shēmā-satika esošo draugu ar savu draugu, tas kļuva par viņas draugu vai paziņu. Tālāk jaunsatiktā drauga vai paziņas draugi un paziņas kļuva atkal par viņas draugiem un paziņām. Kā viņa satika viņus visus? Viņa šilierējās visur, kur vien varēja paspēt! Pat kantrīfestivālā ar mēnesi iepazītu darba kolēģi, lai gan vēl pēc mēneša, kolēģe izrādījās maita un tika atlaista. Un kantrī Žubei riebās, īstenībā. Viņai patika Nikija Mināža.

Žube vēl bija jauna. Dzīvojās pa klubiņiem, disenēm, koncertiem, draugu/paziņu jubilejām.. Kad viņa atklāja internetu, maisam gals jau bija vaļā. Iepazīšanos portālos bija tiiiik daudz jauku vīriešu! Un visi viņu gribēja! Dažbrīd viņa smējās par viņiem. Vairākas reizes saņēmu īsziņas-aizbraucu tur un tur, viņa niks ir tāds un tāds, viņa tālruņa numurs ir tāds un tāds, ja neatgriežos, tad zini, kur meklēt…

Ko es tur varēju teikt! Gribējās jau, lai Žube atrod kādu, ar ko būt laimīgai…

Bija divi pastāvīgi mīļākie. Viens pulka jaunāks. Bet alkoholiķis. Bezgala lādzīgs un kautrīgs cilvēks, bet galīgi bez rakstura. Dikti gļēvs. Bet šķita, ka nu tiešām Žube viņam ko nozīmē. Tomēr nespēja Žube līdz galam pieņemt to viņa plostošanu. Un nesaņēmās viņš tā arī…

Otrs bija liels šiška. Un kā viņa viņu savaņģoja, dies vien zin.. nu labi, es zinu, bet lai nu paliek. Viņš bija precējies un viņam bija seksuāla rakstura fizioloģiska problēma. Viņš meklēja mīļāko. Un dabūja viņu. Pēc divu gadu sakariem, viņa pierunāja viņu veikt operāciju. Pēc tās viņš kļuva vai traks seksuāli! Viņa bija iemīlējusies viņā un cerēja, ka viņš beidzot izšķirsies un viņiem būs meitiņa… Viņa sieva iedama garām viņai raidīja naida pilnus skatienus. Žube ņirdza! Man šermuļi gāja pār kauliem no viņas nievām…

Aizgājusi pie ārsta, tas pavēstīja, ka jābrauc uz Linezeru uz nelielu operāciju. Kaut kas misējās un viņa neaizbrauca.

Pēc vēl dažiem mēnešiem, pēc vēdera dobuma USG, daktere momentāli viņu nosūtīja uz hematoloģijas centru papildus izmeklējumiem. Tanī mirklī mani pārņēma fatālā sajūta-viss. Šis pulkstenis vairs netiks uzvilkts. Ies, cik vilkts, tad stāsies. Tikko bija pavasaris sācies!

Pirmais mīļākais bija kopā ar viņu līdz pašām beigām. Otrais pateica-nu tu man piezvani, kad būsi vesela!

Sākās beigas. Žube izmisīgi ķērās pie jebkuras iespējamās metodes, kuru piedāvāja valsts. Visu darīja, ko ārstu konsīliji nozīmēja. Arī papildus āmuļus lietoja. Un vēl viskautko, par ko nezinu.. Tika izlietoti visi savi, visi vecāku, radu, draugu līdzekļi. Arī baņģugāns līdzēja, cik varēja.

Piedevu Žubei bērnības pāridarījumus. Piedevu nozagtās novelcenes un adāmadatas. Piedevu pusaudžu laiku nievas. Piedevu, ka savaldzināja manu brūtgānu manu acu priekšā un abi, pajautājuši man atļauju, pārgulēja (atļāvu :), jo biju apstulbusi). Piedevu, par manu vīru un par to, ka īsos svārkos tikko pāri dupsim celuļotām ciskām mēģināja savaņģot manu vientuļo kaimiņu. Piedevu visu.

Žube izdzisa. Tā arī neatradusi savu otru pusi. Savu īsto otro pusi…

Beznosacījuma? Mazais Kazanova? Vai... Redze
Komentāri
DanaL: Piedošana ir varena lieta.
#1
2018-02-14 06:47
riebekle: Trīs saujas vieglu smilšu Žubei. :)
#2
2018-02-14 08:57
ocelots_parastais: Nekas, nākamajā dzīvē Žubei paveiksies.
#3
2018-02-14 11:04
Vecais_Zakjis: Par sirsniņu zem sirsniņas...:D
#4
2018-02-14 11:29
Jurijs1962Augums163: Stasta sākumā apgalvots ka Žube bija labsirdīga, ta4u neviena liecinājuma par to tekstā nav.
#5
2018-02-14 13:58
Jurijs1962Augums163: Labsirdīga - parāk dziļa ìpašìba, tāda persona vai ir, vai nav, nevar izlikties. Valodā maz sinonimu: turpinot tekstu nepaliktu termina kurā nosaukt ìsto labsirdìgo
#6
2018-02-14 14:31
Jurijs1962Augums163: Man var iebilst - bija domāts kā ironija. Kaut i maiga, taču izsmiešana. Taču par tām, kuras tiešām piedod, neironizē
#7
2018-02-14 14:49
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.