![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Nate: Nē, nav. Tas ir uzturs. Dakteris Danilāns saka, ka speķītis un šnabis mazās dozās ir OK.
#1 2017-01-19 21:12 Marija_Anna: Tie ir našķi.
Par dzeramajiem nepateikšu. Bagātinātāji laikam jau būs , jo kaloriju tur ir ka čum un mudž. #2 2017-01-19 21:15 Marija_Anna: Bagātina ikdienu :)
Katru dienu būs par traku , bet reizi pa reizei - kāpēc gan ne? Ja ir tā no sirds sagatavots. Pat esot uz Topa diētām labāk kādu reizi apēst ko no šī , kā mocīties stresā tikai sapņojot par dažādību ēdienā un garšās. #5 2017-01-19 21:25
Pārējos 20 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kur var nopirkt Stockmann bērzu sulu? (7)
Labdien! Kur var nopirkt Stockmann bērzu sulu? Cik maksā litrs?
Kūpināti gaļas produkti, kā atšķirt, dabīgi, vai ķīmiski ... (19)
Pēdējā gadā, esmu diezgan bieži iegrābies ar "kūpinātiem"gaļas produktiem... Veikalā, kad pērc, kūpināta gaļa..., vai ...
Kur nopirkt "cepjamkastroli-pīli"? (26)
Tā nav ēdamā pīle, bet cepjamtrauks,/cepetim, sautējumam/ tie bija agrāk tādi ovāli, biezām malām, nevaru nekur ... | ||||||||