FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Paula6 dienasgrāmata
 Trešdiena 10-06-2015 00:13  30

Pāri jūrām, pāri laikiem...

...pāri robežām dzied Latvian Voices meitenes. Sen, tik sen nebija dzirdētas tik skaistas balsis, mūzika, kad katra dziesma lika skudriņām skriet pa visu ķermeni...kad dziesma ir jau izskanējusi, bet skaņa vēl ir gaisā...
Jāa...tāda dīvaina nerealitātes sajūta! Tik spēcīgas un tīras balsis kas aizrauj un gluži neviļus kāja piesit takti...skaņa iekrīt dvēselē...bet varbūt tas ir Rēzeknes koncertzāles GORS nopelns arī? Lai gan katra meitene par sevi ir soliste ar unikālu balss tembru, viņu dziedājums atstāj spēcīgu iespaidu. Viņas varētu plūkt laurus pasaules lielākajos konkursos, plašu popularitāti jau ir iemantojušas ASV un Eiropā, tikai Latvijā uzstājas reti. Koncertēt sākušas Eiropā, tagad kādu laiku būs arī šeit...ir iznākuši 3 diski, tagad top nākamais. Koncerts beidzās, bet gribas klausīties vēl un vēl...Latvijā tomēr ir labi dziedātāji, kaut nu viņi tikai nesabojātu savas balsis, jo tomēr tas ir dabas dots talants un ar to ir jāiepriecina citi. Pie mums dzied daudzi, bet īsti izkoptu balsu ir ļoti maz...meitenēm tās ir!
Noteikti ka liels nopelns ir arī koncertzālei.Tik fantastisku akustiku nebiju nekur dzirdējusi...tā tiešām pārsteidza..līdzīgu tik dzirdēju Dzintaru atjaunotajā koncertzālē. Neesmu bijusi Cēsu koncertzālē, varbūt laba būs arī Liepājas atjaunotajā ēkā, šai ziņā Rīga atpaliek. Reti kura zāle var lepoties ar ērtām un patīkamām skatītāju sēdvietām.
Paskatījos GORS repertuāru...koncerti, baleti, teātra izrādes un vairākumā ieraksts "izpārdots"...brauc gan no visas Latvijas, gan Lietuvas un Igaunijas, pat Krievijas.
Vairākus gadus nebiju bjusi Rēzeknē un tā patīkami pārsteidza ne tikai ar savu skaisto koncerzāli un tās apkārtni, bet arī ar laikmetīgo muzeju...arhitektūra vien ko vērta! ar savu atjaunoto un sakopto centru. Braucot, nācās secināt, ka nemaz tā Latgale nav tik nolaista kā vienam otram gribētos to redzēt. Protams, savas nomales ir visās vietās, bet tomēr viss ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem.
Bet uz koncertu Rēzeknes koncertzālē GORS noteikti iesaku aizbraukt...tā ir bauda ne tikai ausīm, acij, bet arī dvēselei...
Dzīvi mīlot... Par kādu cieņu šajā portālā var...
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kad notiek zvejnieksvētki? (5)
Kad tad zvejnieksvētki notiek un tās balles pie jūras?
Kur pavakariņot? (10)
Iesakiet, lūdzu, kādu mierīgu vietu kur pavakariņot ar kotletēm bez pārlieku lielas burzmas un uzmācīgas puskailu...
Vai kāds klubs 80-90g Rīga eksistē? (12)
Draudzene brauc ciemos gribu aizvest uz klubiņu ārzemju mūziku vai krievu atbilstoši mūsu vecumam 40gadi. Iesakiet...
Labs viesu nams netālu no Rīgas (3)
Vai kāds var ieteikt labu viesu namu netālu no Rīgas pie ūdens, aktīvai atpūtai ar sporta laukumu 40 cilvēkiem?...
Restorāna nosaukums (26)
Lieta tāda, ka rakstu biznesa plānu par restorānu, kas vairāk būtu pat ne ar diētisku, bet gan ārstējošu ēdienkarti....

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.