![]() | |||
|
Iepazīsties
390 lietotāji on-line
84 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
iemilies_un_viss: Pilnīgi pareizi,tikai retais Latviešu vīrietis ir ar spēcigu raksturu.Pilnīgi raudāt gribās un nav ar ko draudzēties un kuros iemīlēties..
#1 2014-05-27 07:57 Joans: Tev protams labāk redzams... Es vienkārši centīšos saskatīt cēloņus, šādai vīrieša gribas impotencei, kas diemžēl piemīt arī man:(
#2 2014-05-27 09:40 NARINJA: Izskatās, ka pētnieciņš ir iestrēdzis savā attīstībā un ko jaunu vispār naff lasījis, ne redzējis?!
Pirmkārt, "stiprus" , atbildīgus vīriešus ir spējīgas izaudzināt maigas un sievišīgas sievietes, jo mīlēts "mazais vīrietis" aug drošā un stabilā vidē, kuru vēl drošāku dara vienmēr līdzās esošais tēvs, kura darbus, ikdienu, ieradumus pēta šis mazulis. Bet, diemžēl, mūsdienu vīriešus vairums audzina nervozas, mūžam aizņemtas, visu varošas sievietes, bieži vīrieti nīstošas, attiecībās kļūdījušās. Apzināti radītas sāpes, naids, brutāla vide cilvēku pazemo, bieži vien salauž,WOTT!!!..lūk tā, pētnieciņ un tas ir pierādīts! Iz dzīvnieku valsts ir līdzīgi-uzticīgus, drošsirdīgus suņus audzē ar mīlestību, disciplīnu, nosakot robežas,WOTT!!! #3 2014-05-27 10:20 Joans: Lēnāk par tiltu jaunkundz! To neapstrīdu, bet tas ir cits dzīves posms, ko esmu pētījis un aprakstījis:)) piemēram šādi:
Laulība ir kā putna ligzda, - jo stiprāka un drošāka tā ir, jo kvalitatīvi stiprāka un veselīgāka būs populācija. Laulības ligzdas kvalitāte, nodrošina ne tikai nākamās paaudzes skaitlisko pieaugumu, bet, manuprāt, svarīgākais, kas diezgan bieži tiek piemirsts, ka laulāto attiecību raksturs atspoguļo sabiedrības morāli ētisko kvalitāti. Stabila laulība ir kvalitātes nesēja sabiedrībā, tā garantē visaptverošu jaunā cilvēka attīstību. Šai sakarā Džons Boulbijs (John Bowlby), saceļot trauksmi pirms vairākām desmitgadēm, ir sacījis sekojošo: Paradoksāli ir tas, ka tieši bagātākās sabiedrības sāk ignorēt [..] pamatatziņas. Visi ekonomikas rādītāji liecina, ka pieaug vīriešu un sieviešu ieguldījums materiālo vērtību radīšanā. Vīrieša un sievietes devums laimīga, vesela un pašpaļāvīga bērna audzināšanā vairs nenozīmē neko. Mēs esam radījuši ačgārnu pasauli. Vēl: Kas attiecas uz mātes un tēva lomu ietekmi uz jaunās personas attīstību, tad nozīmīgus secinājumus ir izdarījuši Meina un Vestons [Main and Weston] kuri, novērojot daudzas ģimenes, secina, ka bērni, kuru uzvedību raksturoja drošība attiecībās ar abiem vecākiem, bija vispašpaļāvīgākie un viszinošākie; bērniem, kas nejutās droši, bija vissliktākās sekmes; bērni, kas droši jutās tikai kopā ar vienu no vecākiem, uzrādīja viduvējus rezultātus. No šiem pētījumu rezultātiem var secināt, ka, lai sabiedrība būtu veselīga un ilglaicīgi pilnvērtīgi attīstīta, bērnam jāaug pilnvērtīgā ģimenē, kuru veido vīrietis un sieviete stabilā laulībā. Un tikai tad, ja bērns izaugs ar pozitīvu laulības pieredzi, viņš ar savas laulības piemēru to nodos arī nākamai paaudzei, saviem pēcnācējiem. :)) #4 2014-05-27 10:26 JurisK: Kaa patiik cilveekam sarezgjiit vienkaarsho! ... ir jaasaprot, kaada ir patiesi noveerojamaa buutiskaa atshkjiriiba starp viirieti un sievieti, kas rada sho dzimumu vienreiziibu, kas nosaka viiriesha turpmaako uzvediibu un dzimuma kvalitaati - taa, man shkjiet, ir daudz pareizaak pateikts! Lai gan iisti nezinu, kas ir dzimuma kvalitaate:) Kaa saka krievs - bugj po proshche, i narod k kjebe pokjanetsa!
#5 2014-05-27 10:47 Opaals: Idejiski pareizi pateikts!
Savukārt cēlonis, manuprāt, ir demokrātijā, kas ir arī laba augsne slinkumam un visautļautībai (pat izvirtībai), kā arī feminismam ārpus normas robežām :) . Tā rezultātā, acīm redzami, daudzi vīrieši top mazāk vīrišķīgi un sievietes - mazāk sievišķīgas. Jā, šajā jautājumā abi dzimumi ir jāskata kopā! P.S. ..bet domāju, ka tik un tā tiek iets pareizais ceļš, tam ir jāiziet cauri, lai tiktu līdz labākai sabiedrības iekārtai un labākiem indivīdiem tajā. Jo, lai arī kā mums nepatīk, kā dažas lietas tagad notiek un attīstās, tik un tā mums ir labāk, kā bija pirms 100 gadiem un vēl labāk, kā bija pirms 100 un 1, utt. P.S.S. Cilšu sabiedrībās novērotie iniciāciju rituāli vīrietim mūsdienās ir aizvietojami ar sportu. Tiesa, neiet runa par šahu u.tml. P.S.S.S. Sorry par garo komentu! bet cik nopietna tēma, tik nopietns komis :D #6 2014-05-27 10:59 Joans: Jā..sports noteikti ir viena no sfērām kas noder vīrišķo iezīmju uzlabošanai.. tāpat kā militārā apmācība!
#7 2014-05-27 11:11
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. |