![]() | |||
|
|
Iepazīsties
260 lietotāji on-line
72 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
kaija_pkmb: Cien. kolēga! Nebūsi viena pēc 10-15 gadiem- studiju un darba rūdījums palīdzēs Tev darbu/ karjeru apvienot ar ģimeni.... tikai ar Alma mater beigšanu nekas nebeidzas, viss tikai sākas.
#1 2010-09-06 23:14 milzu_galva: Neesmu ārsts un pat ne tuvu tam, bet esmu dzirdējis no laba avota, kas ikdienā redz, kam iziet cauri ārsti.
Tie ir kādi 10 gadi elles, kurai jāiziet cauri un tad vari pelnīt ļoti labi. Bet to nevar paveikt bez morālā un finansiālā atbalsta, talanta un veiksmes. Visi tie 5/7 studiju gadi, tad brīvprātīgo darbi naktīs, rezidentūra par kapeikām, veiksme, ja tiec pie izcila mentora, pulciņi un extra studijas griežot žurkas, studējot papildus, jo der tikai izcilība. Tamdēļ jā -ārsti, kam ir kaut neliela atieksme, ir pelnījuši milzu cieņu, jo mēs pārējie NEKO nezinām par to ko viņi ir ziedojuši. Es zinu, ka pats to nevarētu, jo ir ne tikai foršā puse - kad tu kādam esi palīdzējis, bet arī reizes, kad esi darījis pēc labākās sirdapziņas, bet kļūdies vai vienkārši nespēj palīdzēt. #3 2010-09-06 23:48 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||