FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Jamamoto31,  08-02-2010 22:03 40  33
C_O_L_D_P_L_A_Y   ...   5  from  1   ...

C_O_L_D_P_L_A_Y ... 5 from 1 ...

 --  V_i_v_a__L_a__V_i_d_a  --
 --PLAY--
   Official Music Video  HD
C_O_L_D_P_L_A_Y   ...   5  from  1   ...
C_O_L_D_P_L_A_Y ... 5 from 1 ... VISS ... ES__ŠODIEN__OFF ... ...
citi ieraksti Jamamoto31 d-grāmatā
Komentāri
pipars73: ;) Hello Moto! :)

Vai Yellow arī būs? ;)
#1
2010-02-08 22:07
Jamamoto31: Doma ir likt ... tik nezinu vai 3šo jeb 4to pēc kārtas !!!
Man šodien galvā maziņš juceklis, Esmu konkrēti saaukstējies !!!
Atbraucu no darba, sadzēros karstos dzērienus, un izrubījos !!!
Tādēļ tā pavēlāk !!! Hello ... *pipar* !!!
#2
2010-02-08 22:11
pipars73: Veseļojies un uzliec sev kautko iedvesmojošu! ;)
#3
2010-02-08 22:16
Jamamoto31: Paldies ... !!! Garīgais štruntīgs, tādēļ COLDPLAY, Man liekas šiem dziesmas mazliet
paskumjas !!! Bet tas tik Mans viedoklis !!!
#5
2010-02-08 22:21
adalaide: Sveiks! baumo,ka Coldplay bik no Satriani aizņēmušies tēmiņu... ;)))
http://www.youtube.com/watch?v=CMcjXo8ZuqE
#4
2010-02-08 22:17
Jamamoto31: Sveika ...!!! Par Satriani zinu tik cik, pie tevīm Esmu dzirdējis, tādēļ uzticos Tavam viedoklim !!!
#6
2010-02-08 22:23
adalaide: Vispār jau Coldplay man ļoti patīk,tāpēc man bija bik šoks,ka šie bik "aizņēmušies"ideju...
#7
2010-02-08 22:28
Pārējos 33 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅