![]() | |||
|
|
Iepazīsties
100 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Jamamoto31: Doma ir likt ... tik nezinu vai 3šo jeb 4to pēc kārtas !!!
Man šodien galvā maziņš juceklis, Esmu konkrēti saaukstējies !!! Atbraucu no darba, sadzēros karstos dzērienus, un izrubījos !!! Tādēļ tā pavēlāk !!! Hello ... *pipar* !!! #2 2010-02-08 22:11 Jamamoto31: Paldies ... !!! Garīgais štruntīgs, tādēļ COLDPLAY, Man liekas šiem dziesmas mazliet
paskumjas !!! Bet tas tik Mans viedoklis !!! #5 2010-02-08 22:21 adalaide: Sveiks! baumo,ka Coldplay bik no Satriani aizņēmušies tēmiņu... ;)))
http://www.youtube.com/watch?v=CMcjXo8ZuqE #4 2010-02-08 22:17 Jamamoto31: Sveika ...!!! Par Satriani zinu tik cik, pie tevīm Esmu dzirdējis, tādēļ uzticos Tavam viedoklim !!!
#6 2010-02-08 22:23 adalaide: Vispār jau Coldplay man ļoti patīk,tāpēc man bija bik šoks,ka šie bik "aizņēmušies"ideju...
#7 2010-02-08 22:28
Pārējos 33 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||