![]() | |||
|
|
Iepazīsties
190 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Jamamoto31: Nu vot tā ... pamodināji ar savu skaļo tēmu ... ko Tu ārdies Svētdienas naktī !!!
Ja gribi izsaukt ... *uguni uz sevīm* ... vajag agrāk likt izaicinošās tēmas ... D !!! ( samiegojies draudzīgi pamāca ) P.S.-Pamodināji Mani ... tagad dziedi Miega dziesmu un šon pa fiksam !!! ( dusmīgs norūc ) #4 2010-02-08 00:33 minC`: es nebuutu aardiijusies, ja neuzrastos KAADS, kam pašam šon neiet, n es buudama forša gribeeju atbalstiit - saņemot pretii paarmetumus! fuj! nepatiik taa!! tgd bišķ nokaitinaata . . .
piedod ka pamodinaaju . . amm . . žūžū žūžuu čuči saldi miiljais Jamo la la laa! pekainaami kaajinjaam - chuchi chuchi chuci . . . ;]]] #5 2010-02-08 00:39 Jamamoto31: Āvv, āvv ... ( saldi nožāvājas ) ... neņem tos tirliņus galvā ... dzīve ir skaista !!!
P.S.-Paldies par songu ... Tev labi sanāk ... moš būsi Zvaigzne !!! Liecies gulēt arī ... ar labu !!! ( iekrīt spilvenos ) #6 2010-02-08 00:44 minC`: emm . . šoreiz tik viens tirliņš pie vainas . . :D - bet jaa - ir skaista! :]]
p.s. naav par ko!! ;]] aha - viss var gadiities . . . Labu Tev ar [sirsniigaa miega bucha pirms miega . . ] ;]] #7 2010-02-08 00:49
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||