FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 zilani,  26-12-2009 03:15 34  44

...nakts pardomas...kārtējās :)

...ir tik jauki, ka mēs visi esam tik dažādi...dažādi domājam...uztveram...jūtam...tik kāpēc kādam vajag izrādīt savu pārākumu uzspiežot savu viedokli??...no kurienes viņš - tas citādākais, ir ņēmis, ka viņš domā pareizi??...es kādreiz, sen pirms gadiem 20 noteikti, izlasīju tādu teicienu, kas man ļoti patika, tik diemžēl nevarēšu pateikt precīzi, bet aptuveni viņš skan tā - nekad nenosodi cilvēku, kurš iet ne tā kā visi pa vienu ceļu, varbūt viņš veido jaunu ceļu...būsim iecietīgāki viens pret otru, pat ja mums tas otrs izraisa nepatiku - vienkārši ignorēsim un nedarīsim ar vārdiem sāpīgi, jo viņš ir tik cilvēks un viņam sāp...pat ja viņš ir tik virtuāls tēls šai ēnu teātrī.....
Urā!!!!! ...jauka diena...:)
citi ieraksti zilani d-grāmatā
Komentāri
barbarosa9: ...............
#1
2009-12-26 03:22
Vikinja: Sveika!
Nu nevajaga nekādus ēnu teātrus :):)

Tas tiesa, ka katram cilvēkam reizēm sāp. Cits sāpēs nolien un klusē, cits - plosās!
#2
2009-12-26 03:26
zilani: Sveicieniņš svētkos!:)
Nu vienu brīdi likās, ka šeit ir varžudīķis, bet tomēr ēnu teātris ir piemērotāks vārds šai vietai :)
#4
2009-12-26 03:30
lapsigaa: katrs paC savas karaatavu cilpas autors. (C) lapsaacijs -tas, kas albiinc.

kas attiecas uz tiem jautaajumiem tekstaa-par paaraakumu, viedoklja uzspieshanu un pareizo domaashanu- atljaushos pasmiineet.
viedokli var uztiept TIKAI taadam indiviidam, kuram NAV sava viedoklja.
paaraakums jau bez izraadiishanas,ir skaidrs kaa diena, augstaakmineetaas aksiomas deelj.
un kuru krata, kas ir un kas nav pareizi!? taa tik veel truuka, staogaad , da vilkt pashnaavniekus no cilpaam laukaa! lai karas, buus tiiraaks gaiss un suga attiiriisies no gjeneetiski nepilnveertiigaa materiaala. shitaas kategorizeeshanas-pareizi/nepareizi- vecu tantuku klachu birojs vien ir., :)


punkC.
#3
2009-12-26 03:28
zilani: Sveika, Rudaste, svētkos!:) Bulciņu ar magonēm piespēlēt?
A par ierakstu...cilvēki vien mēs esam :)
#7
2009-12-26 03:32
Vikinja: Par to sugu un ģenētiski nepilnvērtīgo materiālu - tātad tāda ir tava šībrīža birciņa?!
#5
2009-12-26 03:31
barbarosa9: Zilani, smilshkaste pieaugushajiem te ir, bet, kaa zini, smiltis dazji dziivnieki meedz piekakaat;)
#6
2009-12-26 03:32
Pārējos 27 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅